Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek letudom szűrni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letudom szűrni szex előtt, hogy egy pasi mennyire önző az ágyban?

Figyelt kérdés

36 éves nő leszek.Ilyesmi kapcsolatot szeretnék.Elvileg nem most másztam le a falvédőröl.Nem szeretem fényezni magam,de az eddigi visszajelzések alapján jó vagyok az ágyban.Mit tehetek,hogy ne használják ki?

Azt hallom sok embertől,és tapasztalom,hogy minél idősebb valaki,annál nehezebb embert találni olyat ,akivel összhang van.Ez mindenre igaz lehet,gondolom aszexre is.A nős hapsiktól azért idegenkedek,mert mindegyik azt akarná (az elején kiszűrve),hogy tegyek meg neki olyat ,amit a feleség nem.Ilyenkor kikosarazom,mert szexmunkásnak érzem magam.

A párommal sajnos nem működik a szex egyéb okok miatt,és belement a nyitott kapcsolatba a családi béke kedvéért.Önző karakterű hapsikat kerülöm.Milyen gyakorlati tanácsot javasoltok??



#odaadó nő #önző pasi
2015. szept. 17. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy igazán önzetlennel voltam/vagyok. A jelek a következőkből látszódtak így utólag, bár ez igaz, csak 1 tapasztalat:

Szeret csókolózni, és jól is csinálja, megvan az "összhang". Az igazán önző pasik sztem nem igen csókolnak, inkább vetkőztetnek.

Aztán a szexszel várattam egy ideig, és ő azzal "nyaggatott", hogy legalább hadd nyaljon, mert ő azt imádja. :) Jóó volt! És utána még egy párszor ezt "eljátszattam" vele. Ha ezeket megteszi, annyira önző csak nem lesz!

2015. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondod neki, hogy te mit szeretsz a szexben, te is érdeklődsz irántuk és így nagyjából feltudod mérni a helyzetet az alapján, hogy mennyire passzolnak az elképzeléseitek.
2015. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!