Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj neki? Elképzelhető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj neki? Elképzelhető, hogy esetleg teljesítési kényszer miatt nem tud annyira ellazulni, mint kéne? Egy esetleges ilyen "kudarc" fokozhatja ezt a problémát tovább?

Figyelt kérdés
Régebben semmi probléma nem volt, mostanában viszont egyre gyakrabban előfordul, hogy a páromnak fáj, mikor behatolok. Nincs gond az előjátékkal, és síkosítót is használunk, ezért arra gondolnék, hogy inkább valami pszichés gond lenne, mintsem fizikai. Minketten tapasztaltak vagyunk, és jó ismerjük is egymást, de ez a probléma mégis kifogogott rajtam. Örülnék, hogyha tudnátok tanácsot adni. F/21, párom L/23
2010. márc. 14. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Először orvoshoz kéne menni, lehet, h vmi fertőzés.
2010. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a párod szépen menjen orvoshoz, mert nyilvánvaló gombája van vagy vmilyen bakteriális fertőzése van. nekem is ez van hogy fájt a közösülés, elmentem orvoshoz és ime baktériumom van
2010. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Elmész a pi.ába a hülye linkeddel!
2010. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami pszichés lehet a háttérben. Mellesleg azt hittem,már rég lejárt az ilyen linkek lemeze, de látom még mindig van olyan ostobenkó, aki szerint vicces...IQ-ja is annyi lehet mint egy marék babnak...
2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig bírtam bezárni.
2010. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GYÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!