Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem kellek senkinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak nekem hogy szep es okos lany vagyok. Humorosnak, igenyesnek es bevallalosnak tartanak. Probalok kedves is torodo lenni masokkal valami oknal fogva megsem kellek igazan a fiuknak. Miert lehet ez?
2015. okt. 9. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mégsem vagy szép/okos/humoros/igenyes/bevállalós?
2015. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetne bõvebben?
2015. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek.
2015. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eddig olyat irtál magadról amiknek semmi akadályát nem latni h ne talalj magadnak pasit. Eppen ezert erre a kerdesre konkret valaszt ne remelj.
2015. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, hisz én is ebben voltam, csak annyit tudok javasolni, hogy légy türelmes, mert nem jó gyorsan elkapkodni, és olyat választani aki nem illik hozzád... Légy türelmes és hidd el nekem, akkor fog felbukkanni, mikor a legkevésbé számítasz rá, előzör én is nehezen hittem el amikor rátaláltam a jelenlegi páromra, hogy ez most tényleg igaz, nem álmodom, végre van valakim :)
2015. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nincs önkritikája, most csak csupa jót írtál magadról, úgyhogy ezt nem lehet megállapítani.
2015. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert csak a tökéletes külsejű álompasikat veszed észre.
2015. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nem kellesz senkinek. De, ha egyelőre a környezetedben senki nem kíván összejönni veled, az se minősít téged. Ne parázd túl a dolgot, lesz, ami lesz.

Én is hasonló vagyok, bár szerintem mi két külön kategória lehetünk. Miután összejöttem barátommal, tőle tudtam meg, hogy szinte az összes haverja kedvel (olyan értelemben is), miközben előtte jóformán rám se néztek a fiúk. Azt hiszem ez azért van, mert sose tettem ki semmimet és visszahúzódó, csöndes lány voltam, ezzel pedig nem tudtak mit kezdeni. Lehet neked is van valami a viselkedésedben, amivel azt sugárzod, hogy nem érdeklődsz a többiek felé, figyeld meg magadon.

2015. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nohat pacsi:) én is hasonló cipőben jarok,én sem értem ezt,pedig nem is zarkozom el,ahogy ezt írták előttem.

#elentea mindent megold

2015. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!