Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a szint, ahol valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szint, ahol valaki már szexmániás? L

Figyelt kérdés
Mikor mondjátok valakire hogy már mániás? A túl nagy étvágy lehet negatív dolog egy idő után?
2015. okt. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább több legyen mint kevesebb :P Szexmániás nő nincs csak olyan pasi aki nem tudja a nőt kielégíteni :D
2015. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha többször akarja mint én az már szexmániás.

Ha kevesebbszer, akkor frigid.

2015. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
nincs olyan ,hogy sok !
2015. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek nagy a szexuális étvágya, még nem jelent szexmániásságot. Az egy függőség, egy betegség. Amikor nem tudsz kielégülni, hiába van orgazmusod, szexet szex után akarsz, és úgy érzed, hogy nem volt elég, akkor se, ha mondjuk órákon át szexeltél valakivel. Ez egy olyan dolog, ami miatt gyakori a megcsalás, partner váltás, mivel hiába vagy együtt valakivel, úgy érzed, ez kevés, és próbálsz minél több mindent kipróbálni, új dolgokat, hátha az segít enyhíteni, de nem.
2015. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkámnak koszonhetoen nincs sok szabadidőm igy mikor szabad vagyok állandóan csak a sex és a sex.. Már aszt sem tudom hány lányal feküdtem le, szerintem ez már bele tartozik a sexmánia kategóriába
2015. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!