Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Segítség, ma nem állt fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, ma nem állt fel a farkam szex közben, soha nem volt még ilyen, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
tegnap este ,és ma reggel is ugyan ez volt,a barátnőmmel szexelni akartunk,de ahogy elengedte a farkam,és ahogy felhúztam az óvszert egyszerűen lelankadtam....Nagyon megilyedtem soha nem volt még ilyen,és nagyon meg vagyok ilyedve.A poén,az az egészbe ,hogy tegnap este az első szexnél minden simán ment. Nemhiszem,hogy ez közrejátszik ,de meg vagyok fáza,sinupret gyógyszert szedek,csak mellékesen jegyzem meg.

#barátnő #ijedelem #lelankadtam
2015. okt. 11. 12:48
 1/7 anonim válasza:
Ne keseredj el ! Lehet a betegség miatt,vagy csak egyszerűen nem kívántad eléggé a barátnődet,addig le se vetkőzzetek,ameddig érzed,hogy nem áll a cerka,csak ha már nagyon kanos vagy,és érzed ,hogy nagyon kívánod
2015. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, velem is elofordul néha, ha sok a testi kapcsolat egy idő után ne csodalkoz, hogy nem izgulsz be mindenre. Én azt ajánlom, h kezdj el kisérletezni, hogy megismerd onmagad, hogy mit szeretsz és ha kiderult és a párod is elfogadja garantáltan állni fog ha kell ha nem, de ha netán más segítséget akarsz, mert nem szeretnél leégni van egy bogyo sexshopban kapható, kammagra nagyon hatásos, tapasztaltam.
2015. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

ne szívd mellre,néha van ilyen is....a megfázásod is közrejátszhat a gyógyszerrel

nem valószínű,hogy a farkad megkezdte a téli álmát:DDD

2015. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat,igazából csak annyi zavar,hogy nagyon égően éreztem magam a barátnőm előtt :/ És tudom,hogy szegény magára veszi,azthiszi ő nem csinált valamit jól,és rosszul esik neki de tudom,hogy nem az ő hibája... Esetleg,még annyit hozzáfűzök,hogy tegnap délután egyszer masztrubáltam,nem bírtam kivárni az estét,hogy menjek hozzá,ez is lehet zavaró ok?
2015. okt. 11. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem hinnem, de lehet h mivel kielégultél már nem kivántad ot.. Szoval lehet
2015. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem,csak szimplán ki voltál elégülve arra a napra,a maszturbáció miatt is,meg mégse bír az ember folyamatosan szexelni.Nálam is előfordult már ilyen,és ugyan úgy ki volt akadva a párom,nyugtasd meg,hogy ez előfordul,ne legyetek megilyedve attól,hogy még nem találkoztatok ezzel a fajta problémával .
2015. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha olvasod a választ A. ,akkor üzenem,hogy nagyon szeretlek továbbra is <3
2015. okt. 11. 13:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!