Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti nem szégyellitek a testeteket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szégyellitek a testeteket?

Figyelt kérdés

Akarok járni edzeni, de szégyellem,amilyen most nem vagyok kövér épp az ellenkezője túl vékony vagyok kb egy kis mini súlyzó is elránt :D 172 cm vagyok és 50 cm.

Nincs rossz alakom, csak régebben jártam edzeni sokkal jobban néztem ki most meg a fenekem is kezd lapos lenni.

Meg személyi edzővel akarok edzeni Vági Bencével.


2015. okt. 16. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, egy kisse szegyellem. Szeptember ota valtottam eletmodot, azota viszont egyre jobban erzem magam a boromben. 17 eves vagyok, lany, 157cm, es 75-76 kg helyett most 71 kg vagyok.

Azota ugy ahogy megvagyok elegedve magammal, de szegyellem, mert letszik, hogy kover vagyok, nagyon is. Sokszor azert ugy erzem, hogy szetfolyok. Szoval durva kettoseg jatszik bennem, van, mikor bevagyok fosva, hogy mi van, ha nem fogyok, valtozok tovabb.

En amugy biciklizek (5x 10 km), futok (30-35min) ugrokotelezek (1-2h) es erositek itthon. (Mostansag amugy inkabb ugrokotelezek es erositek csak) pluszban ugye a heti ot tesi.:)

Igazandibol minden akaratero. Hajra!

2015. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De igen, sokkal durvább is a helyzetem, mint neked, csak épp van, amin nem lehet változtatni...
2015. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem szégyellem, mert edzek sokat és kitartóan :) Ne szégyeljed a saját testedet az edzéseken, mert ha nem jársz el oda vagy nem edzel otthon (ami lehet, hovy előbb jobb lenne, mint elmenni konditerembe), akkor marad ugyan olyan.
2015. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
huh én nem sztem ku rva jó én dugnám magam ha lehetne :)
2015. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!