Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mire értette ezt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire értette ezt, hogy "Mennyiért jössz ide? "

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel beültünk valahova, jött egy több fős társaság, akiket én nem ismertem, ezért nem sokkal később el is köszöntem, hogy mennem kell. És mögöttem jött az egyik srác is, és mikor kiértünk az utcára bevárt, és ezt kérdezte tőlem, hogy "Mennyiért jössz ide?" Köpni nyelni nem tudtam, szó nélkül sietve elsétáltam mellette.

Ezt szerintetek is arra értette? Hogy kellett volna reagálnom, ti mit tettetek volna a helyemben??


2015. okt. 17. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

széles mosolyal mwegindulsz felé ráteszed a kezeidet a vállára majd erőből tökön térdeled, hogy összeessen, utána mondod, hogy:

"a kedves anyádnak tegyél ajánlatot legközelebb szelyemfiú"

és angolosan távozol... :D

2015. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatlan, barom arcú tuskó g.*c*

a helyedben sz.é.t.b.a.*.*.t.a.m. volna a fejét ott helyben. nem szeretem én sem a gyökereket pedig fiú vagyok.

és ez a kérdés felidegesített most egy kicsit.

2015. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az volt a célom, hogy bárkit is felidegesítsek... :(
2015. okt. 17. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos ugy voltal öltözve...

Egyébként elképeszto, hogy milyen k ö c s ö g ö k vannak.

2015. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is arra értette!
2015. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

Nem tudom... Anyád tarifája mennyi is?

V

Sztem te evésen/iváson kívül az életben nem használtad még másra a szád; most kipróbálhatnál vmi újat-mondjuk befogod.

Én vmi ilyesmit reagáltam volna.

2015. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem voltam úgy fölöltözve, munkából jöttünk, farmer, rózsaszín blúz és egy fehér kardigán volt rajtam.
2015. okt. 18. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is arra és úgy értette.

Én csak ennyit mondtam volna neki, hogy te nem tudsz annyit fizetni, majd emelt fővel, mosolyogva távoztam volna.:)

2015. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!