Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: mit szólnátok hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: mit szólnátok hogy ha össze jöttök egy fiúval és oda juttok hogy lefeküdjetek és a fiú letolja a nadrágját és merev állapotban a pénisze hossza 30 cm hosszú lenne? F/25

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert olvastam hogy a legtöbb lányoknak nem jön be a hosszú dákó.

Sovány alkatú, 65kg a súlyom és 180cm magas vagyok és még nem voltam lánnyal, de azért nem voltam lánnyal mert nem merek becsajozni mert oda jutunk hogy lefeküdjünk és meglátná a farkam méretét biztos ciki lenne meg nem történne semmi.

Sajnos így születtem, nem tudok mit csinálni...:/


2015. okt. 22. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
30cm????? Nekem be jon (;
2015. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Linó03 ***** válasza:
Tény és való, hogy legtöbb esetben 30 cm-rel óvatosabban kell bánni, de ennyi. Nem lehet eszeveszettül tövig tolni. És hát azért akkora baj nincs, mint ami az írásból átjön :)
2015. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Le mértem merev állapotban és sajnos annyi...
2015. okt. 22. 20:01
 4/19 anonim ***** válasza:
Komolyan így próbálkozol hátha valaki rádír?
2015. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha teszel ki kepet akkor el hisszuk ez lehetetlen 30 cm..
2015. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Linó03 ***** válasza:

De most ez miért ekkora baj? Utasítottak már vissza miatta? Nem. Csak már előre elképzeled a rosszat. Ne így állj hozzá. Ha nem is mindenkinek, de szerintem sokaknak tetszene, ha eljuttok odáig.

Mint írtam, talán óvatosabban kell bánni vele, de más meg az ellenkezője miatt sír.

2. voltam

2015. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
van neked fogalmad arról mennyi lehet 30 cm??? TAKARODJ VISSZA MATEKÓRÁRA FIAM, ITT VALAMI NAGYON NEM OKÉ!!!!!!!
2015. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A segglyukadtól mérted, hogy 30 centi lett?
2015. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem.

És lányokat kérdeztem, ti lányok vagytok???

Úristen, mit is vártam.....

2015. okt. 22. 20:18
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz akkor az ismerkedési fázisban kell elmondani a lánynak, nem pedig ott halálra rémíteni a bébi pitonnal.


Én abba a csoportba tartoznék, aki közli, hogy ezt inkább kihagynám... Csak mindenkinek jobb, ha ez korábban egy beszélgetés közben derül ki és nem intim szituációban.

2015. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!