Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért h kívánjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért h kívánjam?

Figyelt kérdés
Nem kívánom a barátom úgy mint régen,sehogy semmilyen szinten.1 hete volt h nagyon kívántam szinte úgy mint még soha de akkor fáradt volt és nem volt semmi,azóta semmit nem érzek szexuális téren.:S Mit tegyek?
2008. szept. 11. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, hogy mi lehet annak a hátterében, hogy nem kívánod őt. Nem szereted már? Túl elfoglalt vagy mostanában? Nem vagy megelégedve magaddal vagy esetleg vele? Nem beszélgettek annyit? Nem csináltok közös programokat? Keveset becézitek, puszilgatjátok egymást?

Ezekre a kérdésekre próbálj meg válaszolni, és akkor lehet, hogy meg lesz a megoldás.

2008. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sokat beszélgetünk és közös program is ritkán van,a beszélgetés hiányára rnap jöttem rá, az h nem csinálunk programokat arra meg már jó ideje.De hiába mondom neki h menjünk el csak úgy sétálni vagy kutyákat elvinni sétálni semmi kedve semmihez.Szeretem de az h állandóan fekszünk és tévézünk elég unalmas már.:(:SNéha jó lenne csak úgy sétálgatni.
2008. szept. 11. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlótsz szedsz?

Mert mióta én szedem totál elszállt minden kedvem. :( Szegény párom azt hitte miatta van, én meg nem értettem, hogy eddig nem volt gond, most meg nincs semmi. Aztán elolvastam a betegtájékoztatót....

2008. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel meg is válaszoltad a kérdésed. Ha hiányoznak ezek a dolgok a kapcsolatotokból, akkor nem is csoda, hogy nem kívánod! Próbáld meg ezt elmondani neki, mert ha nem változtat, akkor még jobban el fogsz hidegülni tőle és nem csak az ágyban. (első válaszoló voltam)
2008. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szedek gyógyszert de nem most kezdtem már több mint 1 éve és ez a nem kívánós dolog 2 hete tart.Köszi a válaszokat!
2008. szept. 11. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Akkor talán próbáljatok beszélni róla. Hátha kiderül. Sok sikert!
2008. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miért van vele? gondolom nehéz megmondani hogy már nem szereti; és egyszerübb ebben a kapcsolatban tovább szenvedni-e? Őt is becsapja, meg Önmagát is. vonja le a tanulságot Magára nézve is. zárja le a kapcsolatot.
2008. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!