Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megvolt az első sexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első sexuális élményem. Sex közben (amikor a pasim pénisze bennt volt a peteféskemben) összepisiltem magam. Ez gáz? Szerintetek lehet valami baj? 19/L

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is összehugyoznám magam ha a petefészkemben járna :DD
2015. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1. nem a petefészkedbe volt a pénisze... 2. ha 19 éves vagy én nem tudok mit mondani ez túl sok remélem csak viccből írtad
2015. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a peteféskedben bejutott egy pénisz, akkor az összepisilés a legkisebb bajod.
2015. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem a petefeszkedben volt (hanem a puncidban) ha lokdoste a petefeszked mert nagy meret az lehet...

Ha meg osszepisilted magad az gaz. Kiveve ha nem erre izgul a partner. De gondolom lattad a reakcioit..

Ha nem akk az egesz megsem tortent es csak egy unatkozo kislany vagy kisfiu vagy!

2015. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem a petefészkedben volt, hanem a gyomrodban, ne keverjük már a szezont a fazonnal...
2015. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ismétlem a többieket, de muszáj leírnom, az NEM A PETEFÉSZKEDBEN VOLT. :D Ahogy írták előttem, max. "hozzá-hozzálökögette". A másik meg, hogy nem lehet véletlenül, hogy spriccelős orgazmusod volt? Mert olyan is létezik, és akkor az nem pisi! Ha viszont tényleg bepisiltél, hát akkor ez van. Sok nőből vizelési ingert vált ki az orgazmus/nagyfokú élvezet, én is van, hogy azt érzem közben/utána, hogy pisilnem kell (bár be nem pisiltem soha). Az meg, hogy gáz-e vagy sem, a barátodtól és tőled függ.
2015. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy kis vizuális segítség, hogy el tudd képzelni, hogy miért nem járhat egy pénisz senkinek a petefészkében:


[link]


A partnered legfeljebb a méhszájadat nyomhatja a péniszével, ami kellemetlen érzés lehet.


A méhnyak a hüvely végén, aminél feljebb nem jut, így néz ki:


[link]


(Ott alapállapotban egy gyufaszál méretű dolog nem férne át, nemhogy egy pénisz, nem beszélve arról, hogy a méhhez képest még hol helyezkednek el a petefészkek.)

2015. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülj hogy nem az agyadban volt a pasid pénisze! Mert ilyen erővel össze is rosáltad volna magad! :-)


Hogy lehet ekkora baromságot kiírni? Ez nem vicces!

Persze isten létét is milliárdok hiszik!

Ide fiatalok ezrei járnak informálódni!

Ezt egy kisikolás is tudja, aki nem látott még meztelen nőt soha, hogy a petefészke merre van. És azt is hogy oda nem dug senki semmit a szex során!

2015. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a hüvelyedben volt
2015. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Cica, sz a méhdzájad volt, amit bökrösött kukac! Az, hogy pisiltèl csak akkor gond, ha olysn lett az ágy, vsgy s szőnyeg.

33F

2015. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!