Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is nagyon csúnya az ilyen fenék?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Az a baj, hogy sajnos nekem is ilyen laposabb fenekem (és hozzá még pici cicim), pedig folyton csinálok fenékre való gyakorlatokat, mégis minimális az eredmény. :( Sajnos anyukámé is ilyen, de azért még nem adom fel. :)

Csak szerettem volna megkérdezni, hogy szerintetek is nagyon nagyon csúnya-e?

A barátom mindig azt mondogatta, hogy mennyire jó és tetszik neki, de szerintem csak azért mondta, hogy jobban érezzem magam.



2015. okt. 31. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10/9 sokkal jobban bejön az ilyen, mint pl a Kim Kardshian féle.
2015. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja h erősen túl dramatizálod és valójában nem ennyire katasztrófális a helyzet mint ahogy beálítod... :D
2015. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hiszen saját magával mindenki kritikusabb. :D
2015. okt. 31. 13:56
 14/19 stampo72 válasza:

Önértékelési problémákkal inkább keress fel egy szakembert,vagy olyan társaságba járjál,ahol úgy fogadnak el téged,amilyen vagy.

Ha a konditermekbe járva azt nézed,melyik nőnek milyen formás a feneke és ahhoz szeretnél hasonlítani,azt azért sem javaslom,mert a genetikai adottsága mindenkinek más és más.

Vállald fel magad,tegyél fel ide saját magadról képeket,és kérdezz meg itt pl 10 embert,kinek mi a véleménye rólad.

A kapott válaszokból leszűrhetsz valamit.

2015. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, de nekem nem tetszik. A nagy, formás popsikat szeretem.
2015. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya...

Na érts félre, nem azért, mert nem zsíros.

A zsíros feneket se szeretem, hiszen csak zsír, de véletlen jó helyen...

Azért nem tetszik, mert nem izmos, de egyáltalán nem...

2015. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elmegy... némelyik képen csúnya. De mint látod, mindenkinek mások az igényei. Azt írtad, hogy edzel rá és mégsem lesz jobb. Lemerném fogadni hogy ilyen kislányos gyakorlatokat csinálsz. Az izmok akkor fejlődnek, ha keményen terhelve vannak és van is hozzá megfelelő tápanyagbevitel.
2015. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem a szép kerek és mondhatni nagy fenék tetszik, de ennek ellenére mindig az összkép döntő nálam. a képen látható csaj tetszik, mert arányos és nem utolsó sorban csinos. összkép! lehet egy lány úgy is elképesztően gyönyörű, hogy magas vékony kis fenekű és kis mellű. azért egy nő többől áll mint fenék és mell!
2015. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én azért belenyalnék ;)
2017. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!