Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm ilyen furcsa dolgot kért tőlem?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta szeretné hogy a hasára álljak, mert ez nagyon felizgatná és közben masztizna. Megtegyem szerintetek? Nem hagy békén. Lehet komolyabb baja? Nem vagyok könnyű, 85kg de nagyon akarja. Eléggé sportos alkat. 23/F

2015. okt. 31. 14:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ezért is illetve nagyobb orgazmust él át befeszített hassal. Így meg feszíteni kell teljes erőből sokáig. De valószínűleg mégsem próbáljuk ki.
2015. okt. 31. 15:40
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron ezt akarja, támaszkodj rá két ököllel, mintha fekvőznél, az jóval kisebb terhelés. Nekem álltak már rá a hasamra, bár mi edzésnek csináltuk, és elég masszív hasú srác vagyok, szóval nem okozott gondot :)
2015. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Milyen érzés volt? Ezt a támaszkodós tippet megnézzük majd óvatosan. Erős kis csaj :)
2015. okt. 31. 17:03
 14/25 anonim válasza:
Én megtenném a kedvéért!
2015. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha a levegővisszatartás tetszik neki, próbáljátok meg, hogy kádban tartja vissza a levegőt. Ráállni ott nem kell persze, de fogdoshatod közben a testét.
2015. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ki ne próbáld b*szod! elmentek otthonról a barátnődnél...?
2015. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Nagyon veszélyes!
2015. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

első vagyok.

51 kiló??? az nagyon kevés, hiába sportos.

Akkor inkább csak ülj a hasára, bár az nem tudom izgatná-e.

2015. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#13 kifejezetten nem volt jó érzés, de nem is azért csináltuk. El akarom érni, hogy egy fejjel lefelé fordított óriáskalapács (samu) nyelének a végére fel tudjak hassal "feküdni", szóval mintha mérlegállásban lennék, csak a lábam helyett a kalapácsnyél tartana meg.
2015. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez durván hangzik... Hogy megy? Miért akarod elérni?
2015. nov. 1. 17:52
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!