Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Mi bajotok van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Mi bajotok van a kicsit husibb férfiakkal? Manapság már a férfiaknak is úgy kell kinézéni mint a kifutómodelleknek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez eléggé relatív kinek mi jön be... :/
2015. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem van egy kis hasam (de kb ennyi, nem vagyok elhízott) és a nők többsége kövér disznónak tart.
2015. okt. 31. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor kövér disznó vagy, egészséges önbizalommal.
2015. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugye... Én amolyan mindenhol arányosan zsíros, de izmos vagyok.

Amolyan tömör.

A nők egy része tényleg el van ezzel tájolva.

De velük nem kell foglalkozni, a normál alkatot szeretőkkel kell foglalkozni.

2015. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem is van egy kis hasam de mellette izmos vagyok meg viszonylag szálkás és engem szeretnek.. pedig azért nekem is van belem... :) szóval ne az olyan kis rib ancok véleményére adj akiknek az 50 kilós kisfiúk tetszenek... :)
2015. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha csak SZERINTED kicsi a hasad? hm? mert akkor érthető hogy ezt mondják, DE lehet azért is mondják ezt rád, mert hozzá vannak szokva a pávákhoz (50kg-osok) és ezért vagy te "kövér" az 50kg-os emberen tudod mennyi zsír van? semennyi a bordái kilátszanak.
2015. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most olvastam egy kérdést, hogy a nőknek baja van a nem husis férfiakkal. Ha csak itt olvasnék, és nem látnám, hogy az utcán mindenféle nők kézen fogva sétálnak mindenféle férfiakkal, akkor nem sokat adnék az emberiség jövőjéért. Szerencsére ez nincs így.
2015. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg akkor kövér disznó vagy, egészséges önbizalommal."


tehát ha nem lapos teljesen a hasam akkor kövré disznó vagyok?


érdekes.


Ja meg a fejem nem ilyen csontos szar, mint a vékony fiúknak, lehet emiatt is kövér disznónak tartanak.

2015. okt. 31. 14:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Nevetséges vagy kérdező. Aki vékony, annak csontos szar a feje? :D Talán az ilyen sekélyes barom hozzáállásod miatt nincs nő, akinek tetszel. Pont tegnap láttam egy tök jó csajt, egy szó szerint kövér sráccal (és nem, nem egy Audi A7-esből vagy hasonlóból szálltak ki épp).

Tudod nem mindenkinek ugyanaz a testalkat jön be, van akinek a vékonyak tetszenek, van akiknek a "husis" (de szörnyű ez a szó) testalkatúak, van akiknek a kövérek..

2015. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a világon semmi bajom sincs azzal ha egy fiún van egy kis hús. A párom sem egy schwarzy mégis hihetetlenül vonzó. Nem az a lényeg, hogy kocka hasa Legyen valakinek hanem az, hogy ápolt Legyen, figyelmes és intelligens.

18

2015. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!