Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Cosplay azaz jelmezrajongás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cosplay azaz jelmezrajongás, menyire kapcsolódik a szexhez, mennyire szexuális indíttatású? Minek öltöznétek be szívetek szerint?

Figyelt kérdés

Van ilyen irányú fétisetek? Nappal, nyilvánosan öltenétek magatokra valamilyen jelmezt vagy kizárólag este a hálószobában?

Otthon szoktatok játszani szerepjátékot párotokkal? De most őszintén! ;-)



2015. okt. 31. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Én V-nek szoktam beöltözni, de mivel az egész öltözékből csak Guy Fawkes-maszkom van otthon, ezért általában meztelenü szoktam a maszkban kimenni az utcára.
2015. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:-D

Biztos sikered van!

2015. okt. 31. 17:19
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

En beoltoznek noverkenek, vagy huncut diaklanynak,titkarnonek:D

Lenyegeben akarminek,ennek csak a fantazia szab hatart!

2015. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Amiket leírtatok, azoknak semmi köze nincs a cosplayhez.
2015. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én laktam Londonban, ahol ez ismert dolog, nagyon látványos esemény. Imádtam!

Először barátnőimmel mentünk ki megnézni. Jó magyar szokás szerint, nem öltöztünk be, hiszen az ciki. Odakint az utcán még rendben voltunk így, a sok nézelődő között. Bementünk... mi voltunk a kakukktojás. :-)

A következőre már beöltöztünk. Szuper élmény volt, nagyon jól szórakoztunk! Azóta kifejezetten rajongok a Cosplay-ért.

Voltam már Star Wars Leia, harcos amazon, Tron filmből Quorra, Batgirl. Mindegyik megvan, bár akad hiányzó rész.

Itthon csak kevesen tudnak ezekről.

Nem, nem mernék nyilvánosan megjelenni egyikben sem! :-)

Egy srácnak vettem fel eddig esti programra a Batgirl lakszerkót. Nagy sikerem volt nála, egyáltalán nem izgatta :-( Szerinte ruha, mint minden másik. Nem is voltunk együtt sokáig. :-(


A magyarok nagyon elvannak maradva, számtalan dolog mellett ezt sem értik!

2015. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj ötös, de kár volt belekeverni a magyarozásodat! A Mondoconra is mennek cosplayesek.
2015. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
A cosplay nem szexuáléis indíttatású dolog, nem az esti "szerepjáték" a lényege. Egy cosplayer képes egy ruhán akár egy éven keresztül dolgozni, hogy tökéletes legyen, nem a netes szexshopból rendeli kosztümöt. A cosplay egy felszabadító, kikapcsoló dolog. Mind a készítése mind a viselése. Természetesen vannak erotikus öltözetek is, de azok is csak azért, mert a karakterhűségre törekednek.
2015. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jessica Nigri (Keress rá)
2015. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!


Nem szoktam elmarasztalni a magyarokat, de sok dologgal kapcsolatban informálatlanok, sokan pedig még butának is nevezhetők. Én a nagy átlagra gondolok, melyben városi és vidéki egyaránt megtalálható. Én magam vidéki kisvárosban élek. Tagadhatatlan, az itteni lakosság 99 százalékának fogalma nincs, miről beszélünk most itt. Elszomorító, 98 százalékuknak az sem jutna eszébe, hogy utána nézzen azoknak a szavaknak, amiket nem ismer, de hall. Amennyiben, beszélgetés közben valaki épp nem mondja el nekik mi a jelentése, fel sem merül bennük rákeresni. (Vidéken a lakosság kétharmada még a netet sem használja.)


Eltudod képzelni, hogy Én, itthoni környezetemben bárkinek elmerném mesélni, hogy szeretek jelmezben lenni? (mármint a családomon, közeli barátokon kívül)

Jómagam lennék a "falu" bolondja, ha felvennék egy jelmezt nyilvánosan. .-)

Hazánkban kizárólag a farsanggal azonosítják a jelmezt!


Persze van egy szűk réteg, akik már élvezik a Cosplay-t, és rajtuk kívül még néhánya, akik már hallottak róla.

2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: Hidd el egy angliai, skót kisvárosban ugyanolyan elmaradottak az emberek mint a te vidéki faludban. De mondok jobbat, menj el Ámerikába, ott vmi texasi világvégi redneck kisvárosba, ott öltözz be vminek, az tuti, h az első 80 éves redneck veterán papi lelő egy sörétessel...

Szóval ennyi a magyar és a világviszonyokról. Nyilván össze lehet hasonlítani Bp-t mondjuk Amsterdammal, de egy vidéki kisvárost Londonnal erős túlzás.

Meg aztán h mi az "elmaradott", mi a "normális" és mi a "bolond" az megintcsak egy relatív dolog. Nyilván ha beöltözöl annak van vmi indíttatása és nem a kisvárosban élő 80 éves nyuggereknek akarsz vele vmit üzenni. Ezesetben mondjuk gyere föl Pestre, Halloweenkor itt is megy a beöltözés mindenhol, és ahogy páran írták vannak anime con-ok is.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: én magam nem vagyok nagy anime, képregény v szuperhős rajongó, ezért ilyen copslay conon még nem voltam. Volt azonban anime és cosplay mániás barátnőm, és igen, nagyon bírtam ha beöltözött valaminek, mert sztem baromira dögös. Nem is értem egyeseket miért nem izgat. Dögös ruha, kék meg neonszínű parókák, színes kontaktlencsék, erős smink. Egy kapcsolatban kell a változatosság néha, és azontól h dögös rucikban van, a szerepjáték olyan mintha másik csajod lenne - persze nem ez motivál, de tagadhatatlan, hogy ad egy kis pluszt. Általában anime szereplőnek öltözött be, de a kedvemért néha volt szobalány, nővérke, vámpír goth stílusban meg ilyesmi. Ő simán hordta napközben ezeket persze amikor vmi rendezvényre ment. Az extrémebbeket hálószobában. A legjobb benne h az ilyen csajok nem annyira gátlásosak és simán felvesz pl. a kedvemért latex ruhát, mert az baromira dögös.


Én meg, hát sose szerettem beöltözni, de ha mondjuk kéne, akkor Jack Sparrow lennék mert az k.vamód menő. Kezemben egy üveg rummal természetesen.


24/F

2015. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!