Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bonyolult xXx kontaktus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult xXx kontaktus, kivel van a baj? 21L

Figyelt kérdés
Voltam mar tobbszor is egy ferfivel,akinek csak arra kellettem,pedig nem vagyok valami akrobata az agyban.Egy szorakozohelyen tobbszor is mar osszefutottunk ,s ha massal latott irigyen nezett,aztan masik alkalommal ujbol egyutt voltunk,s hazavitt magahoz akkor este,volt 2 ovszerje,elhasznaltuk,de kb 5 percig volt rajta,mert lelankadt neki a farka.Reggel koran felkelt s elment venni ovszert.Amikor hazajott azt mondta hogy ejjel azert nem ment neki mert ivott es faradt is volt.Reggel is probalkoztunk de ugyanez volt a helyzet,probaltam neki oralisan csinalni,de nem volt kemeny neki.Azt mondta jol csinalom,csak kicsit gyorsbban kene csinaljam,aztan hagytam es o csinalta maganak,de akkor sem allt neki(31 eves) . Arra gondoltam hogy nem tetszem neki elegge,mert ha egy csinos lany lett volna mellette akkor ment volna neki ,s reggel lehet csak azert ment ovszerert hogy az esti sikertelenseget eltorolje,de nem tudott felizgulni ram.S arra is gondoltam hogy csak azert vitt magahoz haza,mert a szar szex is jobb a semminel. Igy kezd elmenni az onbizalmam
2015. okt. 31. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha más pasira van szexuális hatásod akkor valószínüleg nem veled van a baj!
2015. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak nagyon ráizgult. :) vagy nem vette be a tabletáját. :)
2015. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
talán nem egy világi béna 31 éves, magányos, önbizalalomhiány miatt merevedési bajokkal küszködő f**zt kéne kifognod.... már bocs.
2015. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt magadat hibáztatod járj utána a témának. Sajnos nem mindenkinél működik a szerszám,ahogy azt az ember szeretné. Sok oka lehet,hogy ép nem állt neki. Pl ha én nagyon éhes vagyok,vagy fáradt, nincs az a nő, aki életet lehel bele.
2015. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy képet privátba a testedről (nem kell akt), és megmondom, hogy reálisan a kinézeted miatt lankadt-e le vagy más oka van. A gumi nehezítő körülmény, de orálra azért működnie kellene. Miért írod, hogy nem vagy nagy akrobata az ágyban?
2015. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy ujabb példája annak, hogy aki a buliban alfahímnek tűnik, az ágyban sokszor egy rakás szerencsétlenség
2015. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32 évesen még sosem volt ilyen gondom.
2015. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne okold magad, cica! Ha egy férfinrk potencigondjai akadnak, tehetsz te bármit, lehetsz a világ legdögösebb nője is, akkor sem fog meredni neki. Ehhez kell s megértés, türelem.

33F

2015. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem a Te korosztályod vagyok, pedig szívesen tennék róla, hogy visszanyerd az önbizalmadat! F.
2015. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mindenki megmondhatja az oszintet,nem kell vigasztalni
2015. nov. 2. 21:48
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!