Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az orvosok (nőgyóg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az orvosok (nőgyógyászok és bőrgyógyászok elsősorban) kacsintgatnak a pácienseik felé?

Figyelt kérdés
Azért kerdezem ,mert olvastam,hallottam történeteket arról,hogy elvileg többen létesítenek szexuális kapcsolatot a betegeikkel.Na de most szerintem,egy orvos húsként tekint a páciensekre plusz teljesen elvannak foglalva a munka végzessel meg ott van az etikai kódex is...Vagy csak én vagyok túl naív? F/22

2015. okt. 31. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszem hogy ez általános lenne.
2015. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Nekem azt nehéz elhinni, hogy egy nõgyógyász képes normális szexuális kapcsolatban élni azok után, hogy egész nap vaginákkal foglalkozik.
2015. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Biztosan nem. Pl en nogyogyaszom napi 30-40 puncit lat. Nem hiszem hogy estere meg kivanja a szexet.. Nem hogy a rendeloben. Ok nem ugy neznek a puncira, csak mint egy szerv amit megvizsgalnak..
2015. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Aki nincs benne a helyzetben,az jó volna ha nem írna ilyen okosságokat,hogy nincs rendes szexuális életük.A hormonok termelődése nem a szakmától függ.Ha valaki egész nap almát szed,de egyet sem eszik belőle munka közben,az szerintetek soha nem eszik almát,mert egész nap azt szedi?

Kérdező,vannak olyanok,akiket nem érdekel az etika és vannak becsületesek is.Emberfüggő.Nálunk az volta helyzet,hogy a páciensek voltak odáig a férjemért.Szinte az összes barátnőm.

2015. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen gondoltam,hogy elsősorban a nők lesznek oda valami miatt az orvosukért..ez mitől lehet vajon?
2015. nov. 1. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ugyan miért lehet? Az orvos még ha itthon nem is fizetik meg, státuszt sugároz és mellette segítőkészségre utal, szemben pl. más divatszakmákkal.
2015. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem hogy igen
2016. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!