Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 14,5 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14,5 éve vagyok együtt a párommal. Ti Ennyi idő után Hányszor szexeltek?

Figyelt kérdés
Párom minden nap szeretné,nekem meg picit soknak tűnik. Mi a normális? Én 29 éves nő vagyok ő 35 éves férfi.
2015. nov. 1. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ö kivan teged ennyi ido utan az csak jo :)

Sztem nem az eveken mulik. Legy boldog hogy nem mashol keresi a szexet

2015. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Összetenném a két kezem, ha a párom minden nap szexelni akarna. Neki átlagosan magától havi 3-4 alkalommal van kedve hozzá, nekem nem azt mondom, hogy minden nap, de heti 3-4 alkalommal simán igényelném, sokszor én teszek érte, hogy ennyi legyen. Én 28 éves vagyok, ő 32 éves és már szülők vagyunk.

Amúgy 10 éve vagyunk együtt.

Szóval a heti 2-3 alkalom megvan általában, de ez sokszor nekem köszönhető. Neki már nincs nagyon ennyiszer igénye rá. Arról pedig szó sincs, hogy ne kívánna, mert adok magamra és állandóan féltékenykedik, hogy kevés szex van (pedig igazán nem rajtam múlik), majd biztos más megoldja helyette...Nem is értem...Na, mindegy.

2015. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, és én vagyok a női fél a kapcsolatban.
2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a három naponta ritmus volna jó, de van, hogy két hétig sincs, az eltérő munkabeosztás miatt, de a vágy megvan. Egyébbként sohasem tudtam elérni, hogy minden nap igazán kimerítő szex legyen egyszerűen nem vagyunk képesek rá. F
2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen hosszú kapcsolatom, én is napi szinten kívántam. Akkor én 35F, párom 42N.

Jelenlegi párommal hétvégén találkozunk csak, így olyankor van napi 2-5 szex. Én most 41, párom 47.


Szóval, ha magamból indulok ki, akkor elég gáz, ha soknak tartod 29 évesen a napi szexet ... :-P

2015. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linó03 ***** válasza:
Mi alapján tűnik picit soknak? Annyiszor csináljátok, ahányszor jól esik. Remélem, mikor én ennyi ideje leszek együtt valakivel, köztünk is ilyen élő marad a szexualitás.
2015. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!