Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy 4 (!!) éve vagyunk együtt a barátommal. Mindennéljobban szeretem, ő számomra a tökéletes fiú, megértjük egymást, sokat nevetünk, és ő is nagyon szeret engem. Viszont...van egy nagy gondom..a 4 év alatt mióta együtt járunk én még egyszer sem élveztem el vele..És most tartok ott hogy már kezd bántani, de nem tudom mit tehetnék...sokszor megjátszottam mert már neki volt rossz hogy miért nem megy. Most pedig nekem..Mit tehetnék?:( Emiatt szerintetek vége lehet egy jó kapcsolatnak?


18/L



2015. nov. 1. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Namost tisztázzunk egykét dolgot. :) Csiklóorgazmus vs hüvelyi orgazmus. Melyik volt ha magadnak csináltad? :)
2015. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csikló
2015. nov. 1. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvos és a pároddal való kommunikáció tudja ezt megoldani. Mondhatnánk hogy probáljátok a pózikat váltani keresni stb de ezen valószínűleg túl vagytok. :)
2015. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak vele voltál?Magadnak tudsz orgazmust okozni?
2015. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Linó03 ***** válasza:
Hát inkább beszéljetek róla, mint hogy megjátszd. Én is nehezen megyek el, és mindig sokat beszélünk arról, hogy mit érzek, amikor nem megy, mi gátol, mi okoz rossz érzést stb. Én jellemzően az eredendő visszahúzódás, gátlásosság miatt nem tudok elmenni, de amikor ilyen őszintén és nyíltan beszélünk róla, az mindig segít belsőleg is ellazulni.
2015. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, voltam mással is, de vele sem sikerült...magamnak sikerül.
2015. nov. 1. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

"sokszor megjátszottam"


ennél rosszabat nem is tehettél volna...erről így most már beszélni sem lesz könnyű vele. szerinted hogy fog az neki esni, ha ezt elmondod? Ha nem mondod el, hogy akarod megoldani? MIndenesetre ha szereted, akkor légy vele őszinte, máshogy úgysincs esély megoldani.

2015. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ú, hallod, nem vagy semmi. Azért az elgondolkodtató, hogy 18 éves vagy, 4 éve vagytok együtt, de te már voltál mással is. Akkor te most 14 éves korod előtt már szexeltél, vagy félreléptél?

Na, mindegy, a kérdés nem ez volt.

Legközelebb, ha szexeltek, akkor szex közben csináljátok olyan pózban, ahol hozzáférsz a csiklódhoz és izgasd magadnak. Hidd el, így el fogsz menni! Illetve ha magadnak tudsz örömet okozni, akkor a barátodat is tudod irányítani, hogy pl. orális szexnél, vagy kézi izgatásnál mit és hogyan csináljon, hogy jó legyen.

És az meg a legnagyobb hülyeség, hogy megjátszod az orgazmust, ugyanis becsapod őt is és saját magadat is, ugyanis ezután sem lesz orgazmusod! De te tudod...

2015. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem léptem félre, csak volt köztünk szünet pár hónapig még anno. De köszönöm !
2015. nov. 1. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

A megoldás egyszerű cica! Miközben seretkeztek, nyugodtan izgasd magad, még sexy is ahogy játszik magával közben a nő. Vsgy tanítsd meg neki, mi a jó neked! Kommunikáció nagyon fontos!

33F

2015. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!