Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők nem élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők nem élvezik a szexet?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanis nem,mert ha élveznék akkor csinálnák is és nem kellene fiatal srácoknak maszturbálniuk és nem járnának családapák prostikhoz. Kevesebb lenne a nemi erőszak és a szexuális zaklatás is. Miért nem lehet simán odamenni egy nőhöz és kerek-perec közölni vele,hogy kívánom és vegyünk ki egy szobát vagy zavarjunk le egy gyors menetet az étterem WC-jében? Ez ugyanis csak a nőkön múlik,mert ugye: " Egy nő akkor kefél amikor akar egy férfi meg amikor tud."

2015. nov. 9. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nagyon élvezem a szexet, kívánom is, de inkább maszturbálok, minthogy egy random idegennel megdugassam magam egy nyilvános vécében.
2015. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"és kerek-perec közölni vele,hogy kívánom és vegyünk ki egy szobát vagy zavarjunk le egy gyors menetet az étterem WC-jében?"


Felmerült bennem a kérdés, hogy ha nők túlnyomó többsége azt mondaná, hogy még akkor sem szedne ki egy gyorsétterem előtti szemeteskukából a más által bedobott ételmaradékot, hogy aztán megegye, ha éppen farkaséhes, akkor abból levonnád-e azt a következtetést, hogy mi az evést sem élvezzük. :-))

2015. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érzelem és egy csomó dolog kell hogy lefeküdjenek a nők, valakivel. És nem wc - be!.

És akihez vonzódunk, netán szeretjük, élvezzük a szexet.

Körülmények fontosak.

2015. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem kifejezetten női hóbort, nekem egy olyan férfi ismerősöm sincs, aki bármelyik őt megszólító nőt megkettyintené a WC-ben.


Vajon miért van olyan érzésem, hogy te sem gondoltad, kedves kérdező, hogy ennek fordítva is kéne működnie? Szerintem téged sem tenne boldoggá, ha odamenne hozzád egy 60 éves néni, vagy egy 120 kilós amazon, akinek tán még a szája is büdös, hogy akkor gyere szépfiú a klozetba, mert dughatnékom van. Ezek szerint te sem élvezed a szexet.

2015. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még jobban is élvezik, mint a férfiak.
2015. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nők is èlvezik a sexet!

De az élvezethez is két ember kell, két egyer aki figyel egymásra nem csak magàra ami ròlat szerintem nem mondhatò el.

A többi megnyilvánulásodat meg nem is minősìtem...mert hülyeség.

2015. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!