Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, bukott már le szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bukott már le szűz fiú előttetek? Hogy jöttetek rá?

Figyelt kérdés
volt már olyan, hogy egy pasi tagadta hogy szűz, de valahogy kiderült az ágyban? Hogy derült ki?
2015. nov. 10. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
azthitte a farkát puhán kell begyűrkészni mint egy zoknit
2015. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt hitte köldökbe kell dugni.
2015. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
meglátta puncim és kiszaladt kötszerért mert azthitte egy nyílt seb
2015. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Átszakadt a szűzhártyája.
2015. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, uszodában sokan buktak már le előttem a vízbe.
2015. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "bukott le"?

Ennyire nem tudtok egymással beszélni, vagy mi van?

Ha valaki szűz, akkor szűz. Mi a gond?

Hazugságra nem építünk kapcsolatot.

2015. nov. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy idő után a pasik tagadják :-)
2015. nov. 10. 08:02
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Egy fiúval, akivel 1 hónapig volt köztünk valami, később bevallotta, hogy én voltam neki az első és el sem hittem.


Én 19 voltam ő pedig 21 éves. Az ismerkedésünkkor nagyon magabiztos volt és úgy nézett ki, mint aki tudja mit csinál. Már az első randin megcsókolt és úgy általában is úgy éreztem ért a nőkhöz, tudja hogy vegye le őket a lábukról.


A 4. randinkon feküdtünk le egy hét ismerkedés után, amikor felhívott magához vacsorázni. Vittem egy üveg bort, azt megittuk, ettünk és utána bementünk a szobájába, ahol szó nélkül nekem esett én pedig nem tiltakoztam, mert én is akartam. Levetkőztetett, előjátékoztunk jó sokat, aztán misszionáriusban szexeltünk egyet. Utána mivel leizzadtunk, elmentünk fürödni, ahol megint felállt neki és szexeltünk. Majd a szobába visszajöttünk és az ágyon egymáson fekve megint megkívántuk egymást.


Na most ezekből egyáltalán nem gondoltam volna, hogy akkor látott puncit először az életében.

Később azt vettem észre, hogy a kapcsolatokban már nincs otthon és nem olyan törődő, mint az elején volt, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Akkor mondta el, hogy én voltam neki az első nő és még sokat kell gyakorolnia, pl hogy legyen kapcsolata is.


És a vicc hogy tényleg nem gondoltam volna, hogy szűz volt, amíg nem mondta.

22/L

2015. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot"

Gratulálok!

Végre találtál egy olyan fiút, aki feltalálja magát a nehéz helyzetekben, van önbizalma, bele mer vágni a dolgokba - csak néhol egy kis tanításra lenne szüksége.

Dobd csak ki, még véletlenül se tanítsd!

Így már értem, miért nem árulta el...

2015. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Hazudott nekem és ez eléggé zavart. Azt kamuzta be, hogy már 7 lánnyal volt az életben előttem.


2. A szexben és a dumálásban jó volt. De amikor kettesben voltunk és nem volt terítéken a szex, akkor nagyon kellemetlenül éreztem magam vele. Mielőtt lefeküdtünk végig azt éreztette velem, hogy komolyat akar. A szex sem került szóba az első négy randinkon például.

Aztán mikor már lefeküdtünk, később megváltozott. Többször is volt hogy átmentem hozzá este órák után, megdugott, aztán azt mondta hogy ő most akkor alszik (mindezt este 10-kor). Én pedig még azt vártam volna, hogy beszélgetünk, összebújunk, hiszen lett volna még miben megismerni egymást. Aztán reggel is csókkal ébresztett, megdugott és egyből küldött is el. Mindezt jó párszor eljátszva úgy, hogy közben mellette nagyon keveset beszélgettünk, romantikáztunk.


Szóval nem, aki egyrészt ennyire nem vágja, hogy egy kapcsolat nem csak a szexelésből áll az első szex után, azt nincs kedvem nekem külön tanítani és magyarázni neki, mint egy óvodásnak, hogy van különbség a tartós kapcsolat és a tartós szexkapcsolat között.

Másrészt nem vagyok az, aki szeret tanárnéni lenni. Kifejezetten a magabiztos, tapasztalt, tökös, "tudja mit csinál" férfiakat szeretem, amilyennek ő is tűnt a legelején.

2015. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!