Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi az ami fel tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az ami fel tud izgatni titeket a szexchatben?

Figyelt kérdés
21/f
2015. nov. 10. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Semmi. Az ég világon semmi, de semmi izgatót nem találok a betűkben. 22/L
2015. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem a betű az izgató, hanem a fantázia, és a kreativitás. Már akinek van. (Akinek nem jutott, annak nem jutott.) 35F
2015. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A partnernek kell felizgatni.
2015. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fantaziam mindig nagyon sokat segit :)
2015. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Am ha az életben se tudod, h mit akarsz, meg se fantáziád, se szókincsed nincs, akkor nyilván semmi izgalmas nem lehet benne.
2015. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fantázia kérdése. Egyszerűen nincs semmi izgató abban ha a Jani azt irkálja nekem,hogy "vadul letépem a bugyidat, majd a combjaid közé fúrom a fejemet". Aha, igen. De jó nekem. Elképzeltem. És? Ettől szerintetek nedves lesz a bugyim vagy mi a fa.sz?? :D Lehet, hogy tizenéveseknél még ez bejön, na de afelett már szerintem csak azoknak, akik nem jutnak rendes szexhez.....................
2015. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ha brad pitt kép van közben neki avatárnak kirakva.
2015. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt valahogy úgy képzeld el, mintha két ember közösen írna egy erotikus novellát. Ha ügyesek, akkor lesz egy izgalmas írás, egy erotikus történet. Aki szeret ilyen történeteket olvasni, az tudja élvezni ezt, amennyiben jól van megírva...persze attól függ az egész, hogy hogyan írnak.

Szóval nem csak olvasni kell tudni, hanem egy picit írni is.

Manapság amikor sok ember olvasni sem tud.....

2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!