Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, szeretitek ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek ha a férfi hangot ad ki szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Ha mindezt félszavakkal, nem eröltetetten, hanem természetesen teszi...pusztán csak örül, hogy együtt lehettek, és nem néma közben, hanem az örömét nem fojtja el.

Ez röhejes? Később gúnyolnátok?


2015. nov. 12. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha nem csak látom meg érzem, hanem hallom is, hogy ő is nagyon élvezi, amit csinálunk. Én is adok ki önkéntelenül mindenféle hangokat, meg mondok időnként dolgokat, bennem sosem merült fel, hogy a barátom ezt netalán "röhejesnek" tartaná.


"Később gúnyolnátok?" Egyrészt azzal a férfival szeretkezem, akit szeretek, szóval semmiért nem gúnyolnám, másrészt ha annak ad hangot, hogy felszabadultan élvezi, ahogy szeretkezünk, akkor az nekem kifejezetten jó érzés.

2015. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normalis. En konkret hangos vagyok es nagyon tudom elvezni... Szeretem ha pl oral kozben is hozzam szol h mit akar vay hogy jol csinalom... Szeretem hallani ha elvezi :)
2015. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, mikor a fiú beszél, nyög, zihál. Nagyon izgató hallgatni. 😊😊
2015. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszene :-)
2015. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hülyén jönne le, ha végig kussban lenne. :D :D :D nekem bejön. :)
2015. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. :)
2015. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs izgatóbb egy férfias nyögésnél vagy sóhajnál...
2015. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom.
2015. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tàvolból nagy kamatyolàs hallatszik ahogy a fülledt testisègben az izzadt testek össze ragadva cupp óvnak amint a Hajduk összèr majd a verèbhajsza kezdetèt veszi amikor is a fitymacsattogàs zaja elnyomja a fiatal asszonny nyögèsèt amint zihàlva lihegve közelit az orgazmus tetöfokàra àllati módon üvöltve hogy BASSZ BASSZ BASSZÀL SZÈT ne kimèlj amit az èjszaka csendjèt megtörve a környèkbeli ablakok nyílnak hogy te jó èg honnan jön ez az àllati orgazmus diszkrèten zaja!
2015. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!