Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Gáz ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Gáz ha egy pasinak kicsit görbe a lába?

Figyelt kérdés

Mennyire számít ez nektek? Nekem kicsit görbék a lábaim, kifelé állnak. Nem észrevehető, csak meztelenül vagy nyáron rövidnadrágban látszik. Mennyire számít ez nálatok? Lehet elutasító indok?

Üzenetben küldenék nektek képeket, örülnék ha megmondanátok róla a véleményetek, nekem fontos.

Köszönöm!

23/F



2015. nov. 12. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasas volt a hintalovad?
2015. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Focistaknak is gorbe. ;)

Nem jelentene gondot sztem.

2015. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
És ha a farka görbe? Csak nyáron látszik, mikor nadrág nélkül járok az utcán.
2015. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, így születtél ez van el kell fogadni.
2015. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem görbe a focistáknak, gondolom jobban kijön a normális görbület (nézd meg a csontvázat) a lábizmuk miatt. Kérdező, ha kinyújtod, túlhajlik egy kicsit? És összeérnek a térdeid ekkor? Nekem max csak érinteni tudják egymást kinyújtva.
2015. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hajlik túl, de ha szorosan rakom egymás mellé összeér (úgy értem hogy a combom nem, de a térdkalácsom egy pontban igen)
2015. nov. 15. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, ha még aktuális.
2015. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!