Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Okozhat bármilyen problémát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat bármilyen problémát, ha a fiú szex közben belepisil a hüvelybe?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
az szinte lehetetlen
2015. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne lehetetlen?
2015. nov. 12. 14:16
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
mert allo farokkal nehez pisilni. ha jol tudom mikor felall elzarodik a hugycso. aztan lehet tevedek.
2015. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha áll a pasi cerkája akkor nem tud pisilni. De ha mégis pisi kerülne a hüvelybe akkor szép kis fertőzést kapna a csaj
2015. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Olyanról még én sem hallottam, hogy közösülés közben bárki képes lenne pisilni. Olyankor más ingerek érik a péniszt, és a vizelési inger eltűnik. Én is voltam már úgy, hogy előjáték alatt rámjött a pisilhetnék, de nem akartam illúzió romboló lenni, és amikor én kerültem sorra, elmúlt a pisilhetnékem.

Persze más tészta, ha pisiszexet játszotok, és kívülről lepisiled a párod punciját, hát a fene se tudja, de ha teljesen egészségesek vagytok mindketten, akkor valószínűleg nem lehet belőle baj.

2015. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

ez hülyeség, hogy álló farokkal nem lehet hugyozni, én pl tudok...csak kényelmetlen, mert terpesztenem kell és lenyomni a cerkát, hogy lefele menjen a pisi...

de pl múltkor piszoárban simán ment kevés lehajlítással, terpesz nélkül...


22F

2015. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha már kell, akkor álló cerkával is lehet.... csak ahhoz rohadtul tele kell lenni :)
2015. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha lány vagy, és azon aggódsz, hogy véletlenül beléd pisilnek, ne tedd. Véletlenül szinte lehetetlen. Ha fiú vagy, és szándékosan akarsz, akkor meg szerintem inkább ne tedd.
2015. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Megoldható de ez gusztustalan veszélyes . Ismerős csaja azt élvezte ha így tele töltik a hátsóját , szinte elájult az élvezettől .
2015. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Na megjöttek a lányok az első kommentelők személyében :D látszik mennyire érteted a péniszhez.


Álló farokkal LEHET pisilni. Csak nehéz célozni... Ma is tanultatok valamit.

2015. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!