Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 13-14/5 cm es méretem van és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14/5 cm es méretem van és óvszert vásároltam, de a durex extra safe-et nehezen tudom rátekerni,56mm-es, mikor megpróbáltam felvenni alig bírtam rátekerni egy kézzel, most akkor nekem nagyobb kell vagy mi?

Figyelt kérdés
Konkrétan mikor lefele tekertem ahogy egy kézzel folyton vissza ment, vagy csak simán én vagyok a béna? Második alkalommal próbáltam óvszert.

2015. nov. 12. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a dolga, hogy szoruljon, jó lesz az a méret. Ha egészen a végéig letekered, akkor nem fog visszapöndörödni az egész.
2015. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem gyakorolj még ....

simán fel kellene mennie

keress a neten videot h hogyan kell :-D

2015. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az 5 cm a hossza, a 13-14 meg a szelessege akkor megertem:D. Amugy viccet felreteve, nekem 6cm vastag es a hagyomanyos gumit ugy huzom fel hogy eloszor kicsit letekerem, aztan rarakom es csak a maradekot gorgetem le. Lehet venni nagyobbat is, mysize a marka neve.
2015. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!