Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek önző a hapsim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önző a hapsim vagy én akarok nagyon egálba lenni?

Figyelt kérdés

Először is Boldog Új évet!

Lehet nem vagyok normális ,mert harminc akárhányan ilyen kérdést teszek föl,mert most zártam le egy 7 éves kapcsolatot ,amiben agymosáson mentem keresztül a párom ,és anyukája által.Szóval nem vagyok most józan lelki állapotú,tehát ítélni sem biztos,hogy tudok megfelelően.

Kialakítottam egy szexkapcsolatot ,mert azért nagyon hiányzott a szex.Részben annak pár éves hiánya miatt zártam le az előző kapcsolatomat.

Az úri ember idősebb nálam 23 évvel.59 éves,és megrögzült szokásai vannak.Sértődékeny természet.Háromszor szeretkeztem vele,és az első két alkalommal kétszer volt orgazmusom.Mind a két alkalommal a nyelvével,és kezével elégített ki.A harmadiknál volt már egy hüvelyi orgazmusom plusz két nyalogatás közbeni orgazmusom.Ja ,és gyorsan el is mentem a nyalogatástól.Nagyon sokat csókolgat,agyon simogat,ölelget, szinte egyfolytában.A mellemet sokat szopogatja,és 2-3 ora a szeretkezés.Utoljára úgy éreztem sokkal többet oráloztam ,mint a hapsi.Ezt vegyem intő jelnek vagy ne.Tudom az orális szex tud alá fölé rendeltséget csinálni könnyen.

Ha még is önzőnek találom a későbbiekben,hogyan tudatosítsam vele úgy,hogy ne sértődjön meg,és ne kopjon le rólam?



2016. jan. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tudom az orális szex tud alá fölé rendeltséget csinálni könnyen."


Ez egy marhaság!



Ha nem akarsz annyit orálozni ne tedd. Csináld egy darabig aztán hagyd abba. Ha szeretné, hogy folytasd akkor mond meg neki, hogy neked elég.


Semmiképp nem önző a pasid. Azt mondod sokszor juttat fel a csúcsra. Ha önző lenne le se tojná, higy van e orgazmusod. Nemhogy 2.


Én úgy látom a leírásod szerint, hogy lelki roncs vagy.

Keress fel egy jó pszichológust.


És kitartást!


BUÉK

2016. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehat egeszseges kapcsolatot akarsz nalad 23 evvel idosebb oreg urral. En azt mondanam az oralozassal toltott percek szamaval ne is torodj, ez a hajo elment.
2016. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ment volna el #2-es? A középiskolai tanárnőm 33 éves a férje 60. Most várják a 2. gyereküket.
2016. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Miért ment volna el #2-es?"

Csak szemelyes velemeny. Eddig csak olyanokat lattam nagy korkulonbseggel kapcsolatban akiknek a parjuk szulokent funkcionalt.

2016. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!