Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha csak eme két opció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha csak eme két opció közül választhatnátok, melyiket választanátok? Átlag feletti külső és átlagos méretű pénisz vagy átlagos külső és átlag feletti pénisz?

Figyelt kérdés
Kinek mi az átlag külsőleg, tág fogalom tudom, szépség relatív, de inkább lennél egy olyan fiú kinézetre, amilyen csak akarsz, egy átlag 13-14 centis pénisszel vagy egy átlagos fiú lennél 20 centis mérettel. Tudom a méret nem minden, csak egy felmérést végeznék :D! Ha szeretnéd, életkort is írhatsz :3 Köszi 😙

2016. jan. 20. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
egyértelmüen első szerintem ép elméjű ember ezen nem gondolkozna.
2016. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés egy baromság. Mi ez? Álmodozás a köbön? :D

Választani? Miért? Talán megváltozik a külsőm vagy a farkam ha választok? :D

Olyan opció van hogy, Olyan vagyok, amilyen, elfogadom magam és jól érzem magam a bőrömben.

2016. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyan nincs :Dd ez amúgy egy ilyen pszichológiai elmélet része :Dd mert bármilyen meglepő sokan a másodikat választják
2016. jan. 20. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg -és most minden nagyképűség nélkül- inkább az 1. opció vagyok. A barátnőm pedig nagyon szűk, és még így is alig férek be neki, szóval... tök jól megvagyok így :D
2016. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát olyat nem lehet, hogy ha nekem most nagy farkam van, akkor csak a külsőt kérni és a többi maradna a régiben?
2016. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlag felüli test és a mostani pénisz méretem :D
2016. jan. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt már bennem átlag feletti meg átlagos is inkább utóbbi a jobb F20
2016. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!