Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hólyag fétisem van van még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hólyag fétisem van van még ilyen ember a földön? Szeretek nagyon soakat inni, és tartogatni a pisilést ameddig csak lehet és izgat ha el kell rejtenem a pisilés jeleit

Figyelt kérdés
Szeretem ha a holyagom duzzadt a visszatartott pisitől, ès izgat ha ingefelnek a pisilèsre hangokkal videokkal holyag nyomkodàssal ès élvezem ha ugy kell tennem mint akinek nem is kell pisilnie nem pisi táncolok nem fészkelődök nem keresztezem a lábam és nem nyhlhatok oda valamint az arcommal se mutathatom hogy nagyon kell pisilnem egyedül a holyagomon látszhat csak de ha megkérdezik csak "dagi" vagyok vagy nyomkodják nem láthatják hogy pisilni kell
2016. febr. 2. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez igen! Ismerek ilyen embert-Fiú vagy vagy lány?
2016. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
Szerintem sexy.És ja van főleg nézni szeretem.
2016. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért kell elrejteni a pisilés jeleit? Pont attól szexi, hogy pisi tánccal jár. Váratlan, de egyre gyakoribb és intenzívebb pisi inger jön.

A pisi inger bizsergető és hasonló az orgazmus előtti állapothoz és ettől szexi. A pisi inger a hólyag összehúzódása miatt jön létre, amit nem érzünk és tudunk közvetlenül befolyásolni. Amit érzékelünk pisi ingert az a záróizmoknál megnövekvő pisi nyomás.


Ha a pisilés jeleinek elrejtése a pisi inger fokozására irányul akkor szexi. Így lehet edzeni a hólyagot és a záróizmokat, tehát intim torna.


Ha a pisilés jeleinek elrejtése a pisi inger kikapcsolásával jár, ez hasonló a jógához, stresszhelyzetben ez szokott történni. Ezt kifejezetten károsnak tartom. Gyengül a hólyagizom a hólyag túltágul, ami miatt tovább károsodik a hólyag fala. Hosszú távon hólyagrenyheséghez vezet, ami a vizelet nehezebb ürülésével jár. Több vizelet marad vissza a hólyagban, ezért gyakori a hólyaghurut (gyulladás). A hólyagban pangó vizelet miatt.


Közvetve tudjuk befolyásolni a hólyag működését mozgolódással és koncentrálással.


Ezért tartom károsnak, mikor rászólunk a gyerekre ha pisilnie kell. "Ne ugrálj, mert mindenki minket néz. Mit szólnak?" Még csodálkoznak mennyi ember frigid és renyhe a hólyagja. Ami irigységhez vezet az egészségesekkel szemben. Jön a fikázás, te beteg vagy szöveg.


Bocs hogy hosszú voltam, de ez egy bonyolult téma sok tévhittel.

2017. júl. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már így belemerültünk a hólyag tornába. Leírom, hogy kell gyógyítani a hólyag renyheséget.


Az előző válaszomban leírtam mi az a hólyagtorna. Tehát olyan pisi tartogatás, ami arra irányul, hogy a pisiingert fenntartsuk minél hosszabb ideig. Ez koncentrációt igényel, mivel rövidesen vagy szűnik a pisiinger vagy elcsöppen egy kis pisi.


De mi van akkor, ha annyira renyhe a hólyag, hogy nem érzünk pisiingert csak hólyag feszülést. Hát ilyenkor minimális hólyag összehúzódás csak pisiléskor van. Tehát játszani kell a pisiléssel. Hát ehhez a WC nem biztos, hogy jó hely, mivel hosszú ideig tart, kevés a mozgástér. Most nyár van fürdőruhával kinn a szabadban ideális. Fogyasztunk jó sok folyadékot és indulhat a játék. Először szakaszosan engedjük ki a pisit. Érezni kell, mikor van egy kis hólyag ellenállás és nem csak a saját tömegével, tehetetlenségével ürül a pisi. Tehát megindul a pisi és elzárjuk, ha ez jól megy és éreztünk hólyag összehúzódást akkor jöhet a következő. Megfigyelhetjük általában akkor van nagyobb hólyagösszehúzódás, ha közepesen telt a hólyag pisilésnél. Most cseppenként vagyis minél lassabban próbáljuk kiengedni a pisit figyelve arra hogy a hólyagtorna a cél, tehát a hólyag összehúzódást fenntartva. Ha ezt kitartóan végezzük elérhetjük a végén, hogy érezzünk pisiingert. Na ezután már kényelmesebb a hólyagtorna ahogyan az elején leírtam.

2017. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!