Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elélvezni. Valami tipp?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni. Valami tipp?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Mindig nagyon élvezem a szexet és a kinyalást is, de az orgazmudig valahogy soha nem jutok el. Valami ötlet? Valami jó póz?
2016. febr. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hány partner után vonod le a következtetést? és kb. hány alkalom?
2016. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy az orgazmuskészségeddel van baj, vagy ultra ügyetlen a srác. Nyúlj oda szex közben, vagy a pasid nyúljon oda és izgassa a csiklód.
2016. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismeros szitu. Nekem se volt meg soha. Sot meg masztizas kozben sem. Kezdek beletorodni :/ :(
2016. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 partnerem volt eddig

Nem ügyetlen mert nagyon élvezem mindig de az orgazmus egyszerüen nem jön össze.

2016. febr. 3. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Magadnak megy maszti közben? És ha szex közben odanyúlsz egy kicsit a csiklódhoz?

Előbb ezek menjenek biztosan, aztán utána lehet koncentrálni a többire szerintem. ;)

2016. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as masztizás közben sem??? az lenne az alap, anélkül férfival se nagyon lesz! muszáj kitapasztalnod, fizikailag mindenki képes rá!
2016. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, legközelebb, illetve akár majd többször is ,hogy egyáltalán nem várod,illetve ne is akard az orgazmust.

Kizárólag csak az élvezetre koncentrálj. Élvezd teljesen az élvezetet, és ne várj egyáltalán többet tőle.

2016. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!