Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondanátok szexpoziciókat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok szexpoziciókat? Sajnos a barátommal kifogytunk az ötletekből

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettőshurkos ügető-lótusz?
2016. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj. Akkor baj van. Egy kapcsolatot szexuális téren nem a pozitúra fog összetartani, hanem az érzések. Ha megvan a tűz ami kell, akkor 7 év után is ugyan olyan jó a szex mint előtte. Ha nincs meg a tűz akkor jönnek a pozitúrák és segédeszközök. Jelenleg 7 éve vagyok kapcsolatban eddig gumin kívül semmi másra nem volt szükségünk. Fantázia kérdése. Nem a különböző pózoktól lesz érdekes egy aktus. Nálunk, ha olyan kedvem van akkor minimális előjátékot hosszabb vad aktus követi. Ekkor átlagban hát már én sem vagyok a régi de 4 alkalommal még el szokott menni. Ha hosszabb az előjáték akkor átlag 6 alkalommal van páromnak orgazmusa rövidebb az aktus kinél hogy. kedvtől függ napszaktól és sok mindentől mikor milyen a hangulatom. Ez nálam azért nem okoz gondot, mert legtöbb esetben párom bepisil orgazmusnál. Szebben nem tudom kifejezni. Így tudom, hogy neki jó, 7-nél többet úgysem bír ki, a 3. után meg jut magamra is idő akkor már kicsit többet foglalkozok magammal is aktus közben, jön magától az egész. Embertől függ, sok minden változó felmerül szex közben. Tanácsot nagyon nem tudok adni, vannak gyümölcsök édességek. Sok minden apróság van, de még jógát nem próbáltam közben. Van ugye pár alap póz, misszionárius, tudsz lovagolni, illetve háttal is és még egy néhány. Előtte előjáték, nem vagytok egy hullámhosszon ennyi ami számomra lejön. Akik úgy vannak nem gondolkodnak közben, mondhatom, hogy az esetek mármint akikkel eddig együtt voltam 90%-ban ösztönösen jött minden. Előtte meg kell ismerni, felfedezni partnerünk testét, leülni beszélgetni. Az alap, beszélni tudni kell róla, neki mi a jó stb stb. Majd, egymásra hangolódtok. Ha nem megy nem kell erőltetni hosszú távon a dolgot szerintem.


29f

2016. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám baby, utána lesz még pár jó akciótok! :)
2016. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Farkas póz. Ülsz a lyuk mellet és vonyítasz.
2016. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!