Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése után fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után fél évvel megfelelő elmenni nőgyógyászhoz? Ellenőrzés/szűrés miatt

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Igazabol elotte kellett volna es mar reg tul kellene rajta lenned,de ha eddig nem tetted,akkor mindenkepp iktasd be rovid idon belul
2016. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvastam, hogyha valaki szűz és még nincs 18, felesleges elmenni... /ha nincs panasz/
2016. febr. 20. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, nyugi! Nem értem azokat, akik szerint az első menstruációtól kell menni. Most akkor járjon pl. 12 éves korától? Minek? Persze a mai világban már divat akkor is szex, ami elég szomorú. Akkor nyilván kell, de így felesleges. Én is a szüzesség elvesztése után voltam pár hónappal először, 19 évesen. Előtte és utána is rendben volt minden, így meg se fordult a fejemben, hogy hamarabb kellene mennem. Azóta persze rendszeresen járok: évente rákszűrés, 3 havonta gyógyszerfelíratás (amikor ha van vmi gondom, elmondom).


Szóval teljesen rendben van, de mostmár tényleg aktuális elmenned ;)

2016. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Am 18 vagyok.
2016. febr. 21. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor mentem először, mikor gyógyszert szerettem volna íratni, 20 évesen. azóta van évente rákszűrésem is.


mit mutogasson az ember magán azért, mert szexelni kezdett? gumi mellett felesleges.

2016. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gumival védekezünk, de 18 éves kortól már szerintem érdemes rákszűrés miatt is menni, nem? Én csak az első 2 válaszolón voltam kiakadva, hogy mensi óta járni kellene.. 11 évesen mentem volna nőgyógyászhoz, mert megjött? Ki is röhögtek volna.
2016. febr. 21. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

utánanéztem neked:)


"Mikor érdemes elmenni az első rákszűrésre?


Amennyiben rendszeres a vérzés és nincs különösebb panasza, akkor elegendő a szexuális élet megkezdése körül elvégezni az első rákszűrést.


Mikor javasolt a rákszűrés elvégzése?


A rákszűrést érdemes a menstruációs ciklus középideje körül elvégezni (menstruáció utáni 10. – 23. nap)."


nyugi, még jó időben vagy.

bár így se nagyon értem, nem a szűzhártyát nézegetik, attól pedig nem leszel rákos, hogy járt benned egy farok gumiban :)

2016. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Jövő hónapban tervezek elmenni
2016. febr. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!