Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális kényesztetésnél, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális kényesztetésnél, ha nem élvezem akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

A barátnőm multkor lecumizott, és nem volt semmi különleges benne, pedig nem fogazott és nem is harapott rá, de semmi extra nem volt. Ezt tudassam vele vagy hazudjak hogy isteni volt?:D


Lányok ti hogy reagálnátok? Esetleg kérjem meg hogy csinálja kicsit másképpen következőleg?


18F



2016. febr. 20. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Először csinálta? Lehet, hogy még tapasztalatlan, vagy nem vagytok még kellően összehangolódva. Szerintem adj neki időt
2016. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki élvezi,de elélvezni előbb utóbb elfogsz,legyen az 20perc vagy 2 óra:)

Engem például a popsi szex egyáltalán nem izgat,de bnőm kérte és a kedvéért kb 1órát dolgoztam mire elélveztem

Én speciel szájpárti vagyok,még a puncinál is jobban imádom!:D

2016. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp dicsérd, ne vedd el a kedvét, mert az egy életre is nyomot hagyhat. (Miért akarsz rosszat a következő pasijának? :D)

Ha szereti csinálni csinálja, s változtass, hogy jobb legyen neked. Azt lehet kérni.

2016. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én évek óta élek szexuális életet és voltam kb. 6-7 lánnyal.

Nekem sem jelent különösebben extra élvezetet a orál. Kis előjátéknak elmegy de úgy különö9sebben sosem kértem meg a barátnőim, hogy csinálják már nekem avgy ilyesmi.


Az anállal is úgy vagyok mint a kettes válaszoló. Én nekem semmi izgató nincs benne... egyik barátnőm kedvéért csináltam de egyáltalán nem volt olyan jó mint punciban lenni. Az a legjobb és legtermészetesebb érzés. :)


24/f

2016. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem felizgat a gondolat, viszont semmi különös érzést nem kaptam. Első pasi vagyok,akinek csinálta s tapasztalatlan is részben, viszont nem kifejezetten ugrál, mármint nem önszántából kezdte, hanem rávezettem megkértem kicsit :)


Mi adna nektek motivációt, nők?

2016. febr. 20. 13:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!