Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért zavarná ha nem lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarná ha nem lennék szűz?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kialakulóban van valami.. De mikor megkérdezte hogy szűz vagyok e még megvicceltem hogy nem vagyok .. Erre felháborodott és azt mondta hogy nem tudja hogy szeret e így .. Ezt mire véljem ?? Mért lenne baj .. Ő meg szűz amúgy
2016. febr. 26. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem így ez ebben a formában halott dolog!!!Ha valaki szeret vagy akar téged fogadjon már el olyannak amilyen vagy. Ha nem vagy szűz nem is szeret,ez meg már mi? Akkor eleve nem is szeret.
2016. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz:

"Ő meg szűz amúgy"

2016. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon sok srácon van ez a hatalmas nyomás, hogy itt most meg kell felelni, mert még a szűz pi***k is a tapasztalt farokra csorgatják a nyálukat és elvárják, hogy kielégítsék az igényeiket mikzven ők maguk sem tudják mit is azok. Szóval lehet, higy erről van szó.
2016. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!