Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal együtt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együtt voltunk ezután kisebesedett a hüvelyem és csíp ég. Ennek már 3napja azóta nem voltunk együtt így nem is mondtam meg neki! mondjam el neki az igazat? Félek h mit gondol majd

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod a harmonikus párkapcsolat alapja az őszinteség és hogy bármit meg tudtok beszélni. Nekem volt már hüvelygombám, elmondtam az akkori pasimnak, de egyáltalán nem undorodott tőlem vagy hasonlók. Ezek természetes dolgok. Egyébként nem kellene felkeresned egy orvost?

21 L

2010. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de igen holnap megyek orvoshoz!azon gondolkoztam h előbb meghallgatom a dokit és csak utána mondom el a páromnak
2010. ápr. 1. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
basszus mert fertőzésed van, menj orvoshoz vele, addig nem lesz jobb. azt fogja gondolni hogy a betegségről senki nem tehet, te jó ég lefekszel valakivel és azon stresszelsz h mit gondol majd ha elmondod neki h bajod van...
2010. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen problémém. A doki egyszerüén annyit mondott ki van dörzsölve, ami igaz is lehetett mert a párom arca borostás volt mikor szeretkeztünk. Pár nap alatt elmúlt. De azért írd meg hogy mi volt. És a párodnak mindenképp mond el mivel ha fertőzés neki is kel bogyót rá szedni mert lehet hogy ő tünetmentes és visszafertőz, és ha egyszerű kidörzsölés akkor sem ajánlatos tovább "irritálni". Mellőzni kell a szexet míg begyógyul
2010. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen sztem is az lehet mert nem voltam elég nedves!mennyi idő kb míg begyógyul szted?
2010. ápr. 1. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy neked is ez van...

menj el orvoshoz

2010. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanezzel a témával tettem fel kérdést, Mivel gyorsíthatom a gyógyulást? címmel. Nekem kammillateás borogatást ajánlottak és mellé nívea intimlemosót használtam. A borogatást úgy csináltam hogy zuhizás után egy vattát beteáztam, odatettem ráhúztam a bugyit, tehetsz alá tisztasági betétet hogy ne ázzon el a bugyi. Nekem ez este volt, véletlenül elaludtam mielőtt kivettem volna tehát egy éjszakát teáztam. Másnap már sokkal jobb volt a helyzet. Próbáld ki.
2010. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!