Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? En nem értem.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? En nem értem.

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm párkapcsolatba él egy ideje,panaszkodott hogy párját szájjal nem tudja kielégiteni. Párját ez nem zavarja de a lányt igen. Sex működik, ott elmegy a srác hamar. Azt mondja a srác őt egyik egy nő se tudta kielegiteni szájjal csak együttléttel.

Ez mitől lehet, orvosolhato?


2016. márc. 6. 10:57
 1/9 A kérdező kommentje:

Kerem, normalis valaszokat.

Koszonom.

2016. márc. 6. 10:58
 2/9 anonim ***** válasza:
En is nehezen megyek el szopastol..bar nekem szexhez is legalabb kell egy 25p-fel ora:D ha szerencsem van..meg a partneremnek is..haha:D
2016. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold :)


Ne 10 percig szopizz.

Csináld egy órát :D

Ez a megoldás :))

2016. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csinalhassa felorat , egy orat. Egyaltalan nem erzi a srac h szopastol elmenne pedig elvezi. A csaj allkapcsa kattog, vastag a szerszam azt mondja aztan meg sürgőssegin kötnek ki mert kiugrott az alla. :-D

vagy a megfelelo pozt kene megtalalni?

2016. márc. 6. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Csávó nyalja ki rendesen a csajt !
2016. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerinted Te vagy az a lány. De lényegtelen.


Ennyire fontos, hogy elélvezzem a szájába? Az nem elég ha előjáték gyanánt kényezteti?

2016. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az a lenyeg ki a lany. De elarulom h nem en vagyok. Miert tagadjam le.

Nem a szajba elvezet a lenyeg hanem h nem tud es nemis ment el egyszer sem meg eleteben ugy

2016. márc. 6. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
de ez miért baj? azt kérdeztem én meg... ő ilyen...érzéketlen a pénisze... nem egyedül van ezzel, bár nem túl gyakori,d e vannak azért szép számmal akik erre panazskodnak... sokuk szexben sem tud elmenni...vagy legalább 1 óra vagy másfél óra kell h eljussanak arra a pontra és nem tudatosan csinálják addig... ők is alig várják a végét de nem megy.
2016. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet igen.

Kivancsi voltam ki mit gondol errol de amugy mindegy nekem. Csak en meg ilyet nem hallottam. Koszi mindenkinek

2016. márc. 6. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!