Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikortòl van együtt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortòl van együtt egy fiú és egy lány?

Figyelt kérdés

Ùgy èrtem mikortòl "jàrnak"? Ezt ki kell mondaniuk? Vagy mikortòl szàmìt kapcsolatnak?


Van egy sràc akivel règòta ismerjük egymàst. Amiòta ideköltöztem a vàrosba ahol ő is lakik azòta közelebb kerültünk egymàshoz. Csòkkal kezdődött de azòta màr le is feküdtünk. Èn szerelmes vagyok de ő.. nem tudom.. egyszer ùgy èrzem hogy az utàna meg làtom hogy szò nèlkül elmegy bulizni stb. Becèzget ès bòkol amikor együtt vagyunk. Mi van közöttünk? Nem mertem mèg beszèlni vele mert fèlek hogy elutasìt. Nem bìrnàm ki


2016. márc. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell időhöz kötni, én sose tudtam, hogy pontosan mikor jöttem össze valakivel. Sosem értettem, hogy amikor mondta valaki, hogy pl. január 20. Van aki az első csóktól számolja, vagy szex vagy x. randi. Ha mondani kell vmit akkor az első szex.
2016. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Megmondom mi van köztetek. Kicserélte a barátságot barátseggre. ;)
2016. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járnak, ha ismeretségüket párkapcsolatnak érzik, azaz mindkét fél párjaként tekint a másikra. Azaz nem csak dugni járnak össze, hanem közösen töltik szabadidejük jelentős részét, együtt jelennek meg társasági eseményeken (már egy hétvégi bulizás is az), mással nem kavarnak.
2016. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan az első csókhoz kötik, vagy amikor először kézen fogva sétálgatnak, van aki első szexhez, van aki meg nem törődik ezzel és csak úgy telik az idő.
2016. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük, hogy akkor most minek nevezzük a kapcsolatunkat hogy egyértelmű legyen. Szerintem ez a legjobb megoldás mert különben sok félreértés lehet. De azt én se értettem hogy napra minek tudni mi rohadtul elfelejtettük, a hónapban se vagyunk biztosak:D Az csak személyes dolog, hogy nem szeretem ha valaki azt mondja más kapcsolatára hogy addig nem is járnak amíg nem dugtak...Ez elég goromba dolog.
2016. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne már ágyban lenni gyerekek ?
2016. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a pap àldàsojat adja ràtok! :)
2016. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ek kell menni a közjegyzőhöz és két tanú keretében aláírni egy együttjárási okiratot. Amíg ez nincs meg, addig nem jártok hivatalosan.
2016. márc. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!