Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek? Esetleg tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Esetleg tapasztalat vagy ismerosok elmenyei alapjan?

Figyelt kérdés

Egy csomoan mondjak hogy igy az arabok ugy az arabok csak atvernek, kihasznalnak stb...

Szoval arra lennek kivancsi hogy hallottatok e mar olyanrol hogy egy arab csavo es egy nem arab csaj boldogan eltek, a fiu nem bantotta, megadott neki mindent es igy tovabb.

Szoval hogy nem rossz a kapcsolatuk. Esetleg hogy a pasi a csaj miatt valtozott meg...

Valakivel tortent/tortenik hasonlo? Vagy tud valaki ilyenrol?

Kivancsi vagyok hogy a valo eletben akar parkent akar csak ismeros vagy baratkent tenyleg ilyenek vagy csak egy rossznyelvu pletyka.

Amugy az "arab" alatt ertem, hogy szarmazasa miatt pl.: Szaud Arabia

De ha olyanrol tudtok aki muszlim vallasu akkor azt is leirnatok legyszives?:)



2016. márc. 6. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nemzetközi főiskolára jártam és nagyon sok országból voltak diákok. Voltak arabok, feketék, sok orosz, még amerikai is. Nekem egyikkel sem volt bajom. Nem követtem a magánéletüket, de mint évfolyamtárs jó fejek voltak, segítőkészek. Nem tudom, hogy ezzel segítettem-e.


23L

2016. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol csak kivancsi vagyok...:D
2016. márc. 6. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A férjem afgán és eddig max annyit tapasztaltam a negatív oldalról hogy megválogatja hogy hogy nézzek ki(pl nagyon rövid nadrág /szoknya, természetellenes hajszín, durvább smink pl fekete száj nagyon kivágott, sokat mutató felső, ruha, ilyenek kizártak vagy max akkor ha az összhatás végül mégsem k*vás) ha kicsípem magam velem jön és nincs vita mert engem ne nézegessenek csak úgy más pasik ha nem látják hogy nekem igenis ott van ő :D

Nomeg hogy a haverjai előtt kicsit engedékenyebbnek kell lennem pontosabban a távolabbiak előtt, a közeli barátai már tudják hogy milyenek vagyunk, az én barátaimon meg sosem izgatta magát csak nem olyan édes velem előttük mert azért ő mégis csak egy férfi és hogy néz ki ha egy férfit kenyérre kennek :D

Összességében ennyi, nem érdekelte volna ha nem veszem fel a muszlim vallást (nem miatta volt) a családja megbékélt azzal hogy nem vagyok leinformálható, kendőt is csak akkor kell hordanom amikor velük beszélünk de akkor is iráni stílusban vagyis kb csak a fejemre van hajítva és kész, kb nem takar semmit.

2016. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!