Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni milyen óvszerben kiverni. Milyen óvszert vegyek ehez?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl drágát. Láttam a boltban 3,12 darabosat is, azon belül több márkát és típust is. Rossmannban néztem, ha ez számít.
2016. márc. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
világítóst
2016. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
Ha tényleg nem védekezésre kell, akkor bemész egy kínaiba, van 120Ftért három darabos amit mi lufinak használtunk csak, de szerintem kiverni is jó, ugyanolyan gél van benne és nem szakad.
2016. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen normál óvszert. Nem kell ízesített mert úgysem érnéd el.

Nem kell hogy érdesített, bordázott legyen nehogy kárt tegyen a tenyeredben.

De igazáből még az sem számítana ha lyukas lenne, a teherbe esés valószínűsége csekély, ugyanígy std bekapásának kockázata is elhanyagolható.

Ha megkérdi a bajszos néni kaján mosollyal az arcán, hogy milyen méret legyen, mond hogy közepes. No para. Peace.

2016. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lidl be 12db os 750 egyik barátnőm az izesitettel szokta végig csinálni nekem 2-3 naponta

de megigérte hogy nemsokára elhagyja a gumit róla

2016. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha erre a célra kell, akkor a legolcsóbbat.
2016. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!