Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek aszexualis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek aszexualis?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem igy megy, hogy az akarok lenni, es az leszek, hanem ez eldol a szuleteskor, de ugy erzem, hogy nem kene vonzodnom a lanyokhoz. Tul sok "en nem olyan vagyok" tipusu csajrol kiderult mar, hogy vilagi r1b4nc, es a fel vilagnak szettene a labat (mert a fel vilag 40 kilos pawa). Nem volt meg baratnom es ezek utan nem is akarok.

Van otletetek, hogy nyomjam el a lanyok iranti vonzalmamat?


2016. márc. 15. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el szakemberhez, mármint pszichológushoz, csak úgy nem fogod tudni elnyomni.
2016. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy orientáció nem egy kívánságra alakuló valami.

Nekem pl volt nő aki mondta h lenne a b nőm. De én udvariasan passzoltam. Egyébként is nem értené meg.

Meg én se akarok "kínos" helyzetbe kerülni.

Mi előtt azt hinnéd h huuu de jó aszexnek lenni közölném h az iskolában kb mindenki melegnek nézett és akként is kezelt.


Volt munkahelyem ahol kb mutánsként kezeltek.

Legjobb amit tehetek ha szóba jön a párkapcsolati téma h azt mondom h a csaj számára szokásaimból adóan nem lenne jó vége. Ezért nem megyek bele ilyesmibe.

Volt kollégám aki megkérdezte h te még szűz vagy ?

Egyébként igen és az is maradok.


De nem akartam megsérteni azzal h tom h nálatok cigányoknál néphagyomány h 10 évesen már senki nem az.

Privát dolga mindenikek. Ezeket azé mondom h nehogy azt hidd h huuu de jó így élni. Nem pláne mikor rákezdenek h jól nézek ki simán lehetne v kim na szerintem ezér néznek melegnek. De mind 1.

2016. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én voltam nős 13évig. Volt sok kapcsolatom, ezért állítom, hogy aszexuális szívesen lennék a következő életemben.

Akkor nem tennének tönkre a nők, és szabadon élhetnék a hobbijaimnak.

Szerintem meditációval és vegetáriánus étrenddel elnyomható a szexuális vágy, ezért csinálják a szerzetesek is.

2016. márc. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, ment a zold :)
2016. márc. 19. 22:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!