Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vele ezentúl?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ezentúl?

Figyelt kérdés

Két hónapig titkos viszonyom volt egy munkatársammal. Tudom, hogy nem kellett volna, ebbe ne is menjünk bele. Mindketten fiatalok vagyunk, egyedülállóak, sőt, tulajdonképp magányosak. Napi sok-sok órát töltünk együtt, sőt, egy lépcsőházban is lakunk (munkahely által biztosított lakások vannak, többen lakunk ott a melóhelyről), valahogy teljesen természetesen, magától értetődően alakult ez ki köztünk. Senki nem tudott róla. Semmi romantika, csak testiség, lelkiség, társaság, jó beszélgetések. Ennek a viszonynak pénteken végetvetettünk közös megegyezéssel. Mondhatni barátságban, jó hangulatban váltunk el, kész puszival köszöntünk el egymástól. Hétfőn találkoztunk legközelebb, teljesen rendes volt, még beszélgetést is kezdeményezett. Ma viszont észrevehetően került. Szünetben kint cigiztünk, ő, 4 másik férfi munkatársunk, és én. Feljött szóba a jövőheti konferencia, amikor is egy héten keresztül az ország több pontjáról érkeznek cégek, rengeteg embert jelent ez. Ő fennhangon ecsetelte ott a férfiaknak, hogy már most készül, takarítja a lakást, mossa az ágyneműket, ugyanis rengeteg csinos titkárnőcske fog jönni, és minden este mást kíván megdugni, és hogy ez mennyire jó lesz. Jót nevettek ezen. Életemben nem éreztem még magam ilyen kínosan. Nem azzal van gond, amit tervez, hanem azzal, hogy ezt pont előttem gondolta közölni. Nem akartam eljönni, az túl feltűnő lett volna, de szerencsére pont jókor hívott édesanyám, így felvettem, és arrébb vonultam. Nagyon rosszul, megalázva érzem magam. Hogy viselkedjek vele ezek után? Napi x órában kell bámulnom a képét, sőt, szó szerint együtt dolgoznunk. Köszönök szépen minden tanácsot!

23L


2016. márc. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
hát én csak annyit tudok javasolni, hogy szedj fel egy pasit, akivel járni is akarsz, nemcsak lefeküdni
2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy paraszt. Jobb is hogy vége hidd el. tudom hogy most ez ilyen cliché szöveg, de igaz. Szerintem te legyél az okosabb és ne menj bele ebbe az egymást lelkileg terrorizáljuk dologba. Legyél vele hűvös , és csak akkor beszélj vele ha nagyon muszáj. Ha ezt folytatja, és megaláz rendszeresen, akkor beszélj vele mert ez igy nem mehet szerintem
2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez fáj pont, hogy félreismertem. Annyira értelmes, normális értékrendű, jó lelkű férfinak ismertem meg, pont ezt nem vártam tőle, nem is tudom hová tenni. Sajnos napi szinten is nagyon sokat kell kommunikálnunk, szó szerint együtt dolgozunk. :(
2016. márc. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia 2es vagyok


Ez elég patt helyzet de nincs sok választásod sajnos. Vagy ez amit elöbb irtam vagy kilépsz... nem hagyhatod hogy igy megalázzon. Könnyü félreismerni a férfiakat. Az ilyenek sajnos nehéz kiszürni

2016. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kilépni biztosan nem fogok ennyi miatt, ez az álom munkahelyem, és amúgy sem szeretném megadni neki ezt az örömöt, főleg ezek után. Akkor marad a rideg viselkedés, a kommunikáció minimálisra, munka jellegűre szorítása. Kár, hogy így végződött ez az egész. Nem tudom, mi oka lehetett rá, nem okoztam neki semmi rosszat, úgy gondolom.
2016. márc. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!