Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fázok fel sokszor szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fázok fel sokszor szex után?

Figyelt kérdés
Vedekezni szoktam gumival, es nem engedem, hogy ujjazzanak, de mégis sokszor van az, hogy masnap ugy ebredek hogy csip amikor pisilek. Amikor meg nem hasznalok gumit akkor meg tobbszor! Miert?
2016. márc. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem erdemes lenne egy nogyogyasszal megnezetni magad,esetleg vizelet vizsgalat. Lehet gomba,baci,vagy csak ph elteres. De az orvos pontosabb valaszt tud adni mint mi itt.
2016. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar voltam es egy bakteriumot talaltak a vizelettenyesztesemen. Az orvos csak felirt ra summetrolint, azt beszedtem es egy par hetig nem jott elo, de most ujra. Nem ertem:(
2016. márc. 18. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
2 évig szenvedtem vele, de időnként még előjön. "nászutas" betegségnek hívják, szex utáni húgyúti fertőzés. Azért van,mert közel vannak egymáshoz a nyílások és bizony könnyen átjuthatnak olyan dolgok szex közben, amik nem odavalók. Szex előtt mindig menj pisilni, és utána is. Érdemes vörösáfonya tablettát szedni kúraszerűen 1-1 hónapig. Intim higiéniára nagyon odafigyelni és szexben nem vadulni. Nekem általában azután jött ki, hogy hátulról hatolt be a párom (nem anál). Jelenleg tünetmentes vagyok, de nagyon betett a libidómnak, hogy minden szex után beteg voltam és senki nem tudta megmondani, hogy miért. Mindig legyen otthon Walurinal Medical, igaz az okot nem szünteti meg, de a tüneteket csökkenti. És igyál nagyon sokat!
2016. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!