Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom hogy mikor lehetne már minden nélkül szexelni- az érzés is furcsa lesz mintha nem védekeznénk.:D Nemrég kezdtem el tabit szedni, lassan 2 hete , a mensim első napja óta. (ezelőtt még nem szedtem). A betegtájékoztatóban az állt, hogy a mens. 1. napján az első szemet bevéve rögtön védett vagyok ha a ciklus 2-5. napján kezdem el, rá kell számolni 7 nap kiegészítő védelmet, de még nem bízok annyira benne és gumit használunk. Még persze azt se merném egy ideig h a barátom belém élvezzen, de mennyi idő után csiálhatjuk gumi meg minden nélkül? (megszakitásosan)

sajnos elfelejtettem a dokitól megkérdezni meg nagyon lekoptatós volt velem.:( Illetve még annyi h kb 2 hete szedem de semmi olyan durva mellékhatást nem tapasztaltam mint amikről neten számoltak be vagy a barátnőim- émelygés, több evés nagy fejfájások, 2 hétig tartó menstruáció. nekem csak a mellem fáj, néha nagyon rövid időre megfájdul a fejem, fáradtabb vagyok ás a menstruációm mindössze 3 napig tartott tovább azt is barnás folyásként.. attól még hatékony?

20L


2016. márc. 18. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a tajekoztatora az van irva, hogy het nap, akkor az het nap. Persze, ha rendesen, lelkiismeretesen szeded odafigyelve. En anno a 11. szemtol kezdve engedtem beleelvezessel mindennel. Azota sincs egy gyerekem se nyugi :D.
2016. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkaptam a privit. Látod mit ír a papírod, nem? Már majd egy hete nyomathatnátok beleélvezéssel, mindennel. Ne görcsölj annyit.
2016. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!