Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Férfi családtagjaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Férfi családtagjaim folyton néznek engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor kapom rajta,hogy pár-pár családtagom nézi a melleim. Uncsitesóimat szoktam néha rajta kapni, de van amikor már a bátyám is figyel engem. Dús keblekkel rendelkezem, de sose hordok olyan ruhákat amivel megmutatok bármit is. Lehet én vagyok paranómiás de a szemük egyértelműen azokra a helyekre szokott kacsingatni.

Nektek volt már ilyen tapasztalatotok, sztoritok? Ti mit tennétek? Fiúk, miért csinálják ezt?



2016. márc. 29. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
öltözz fel...:-)))
2016. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert ami szep az szep es kar lenne nem megnezni ;-)
2016. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a férfi természet. Én is megnézem hugom melleit amikor pl. csak melltartóban van, pedig neki kicsik. De ettől még nem akarom megdugni.
2016. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is voltam ilyen helyzetben. A nővéremnél laktam és az ura mindig figyelt mikor pizsamában voltam még mikor kicsit kivagyok felső volt rajtam, vagy kisebb rövidnadrág /szoknya.. Tőlem előtte a telom és nézte kivel írok stb... Meg beszélt hogy ne pasizak stb... Mikor meguntam szóltam a nővéremnek és ő elintezte..
2016. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a problémával nem vagy egyedül.
2016. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű, ha nem akarod hogy a kirakatot nézegessék, húzd el a függönyt, így nem sok embert fog érdekelni:D
2016. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

<< Mikor meguntam szóltam a nővéremnek és ő elintezte.. >>


Halottakról pedig vagy jót, vagy semmit....


Kérdező: Hogy mid van? Milyen nómiád?

Kezeltesd, bár ha kétoldali és komplikációk is vannak, akkor már minek..

2016. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, 14-16 körül vagy. Ebben a korban robban igazán a női test, és kezd igazi NŐ-vé válni.

Teljesen természetes hogy megakad a szemük rajtad: a kislányból egy esztétikailag is szép nő kezd kibontakozni... Nincs ennek semmi köze a szexualitáshoz: a pasik így működnek...

Ha valóban nagyobbak a melleid, akkor: 1, adj hálát a természetnek! 2, vigyázz rájuk (sport, nincs gyors fogyózás, jó melltartók!) 3, Szokj hozzá, hogy elsődlegesen nem a szádat fogják nézni, hanem a melleidet!

(sokan 10 évet adnának az életükből, ha szép nagy mellük lenne... (de milliókat is fizetnek érte...)

Tedd túl magad rajta: a pasik így működnek: ez a természetes reakciójuk!

Majd amikor a csajok is el kezdenek irigykedni:)))

Akkor kell majd alkalmazni a "lesz@rom" tablettát:)

2016. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.:) mi férfiak ilyenek vagyunk, ami szép azt megnézzük.:) van 2 nővérem és sokszor nézem a feneküket meg mellüket, mert szépek.:) őket nem zavarja
2022. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!