Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legrosszabb szexuális élménye?

Figyelt kérdés

Nekem az volt, amikor az egyik szexpartnerem berakta a farkát a fenekembe, és előtte nem használtunk síkosítót. Rettenetesen fájt.

18l



2016. ápr. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Istenem :D
2016. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Partnerem szerencsétlenkedett mert nem azt tette amit mondtam neki
2016. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem amikor meg****tak matekból. :(
2016. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben elkezdett sírni a csaj,hogy meghalt az öregfaterja.
2016. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fizikálisan vagy lelkileg?

Mert nem mindegy...

2016. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az akkor aktuális barátnőm előjátéknál kézzel izgatta a f.rkamat és amikor az előnedv a kezére folyt akkor kirohant azonnal lemosni :D 21F
2016. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor bedugtam a csajba és harangozni tudtam, pedig átlag feletti a méretem. A másik még amikor kézzel csinálta a csaj nekem és pont amikor elmentem abbahagyta, a cucc kijött, de a jó érzés elmaradt a kanossag még nőtt.
2016. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!