Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mennyi idősen csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idősen csinált először meztelen képet magárol? Nemet is írjatok légyszíves

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkiről készült meztelen kép csecsemőkorában. xD

Amúgy 14.

27N

2016. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor rajottem, mennyire imponal a csajoknak a nagy meret :D asszem 13 lehettem :D 21/f
2016. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

19 voltam azt hiszem. Először fehérneműset,majd meztelent csináltam. Teljesen felizgatott. De azóta nem csinálok ilyet. Töröltem a régebbieket is.

21L

2016. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14 évesen. 21/l
2016. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13 évesen. 14/L
2016. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én még soha, de más se rólam (szerencsére) . Majd amikor a tepsibe leszek, legfeljebb :D
2016. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Önkioldós kisfilmes géppel 50 évvel ezelőtt.

Mára a technika nagyon megkönnyítette.

ne röhögjetek ki,nem csak most megy ez a dili,izgató volt ez mindig.

2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

16 évesen már fotóztam magam meztelenül mert akkor jó sportos alakom volt és tökéletesnek éreztem magam, de azzal a mozdulattal töröltem is a képeket persze :) Ugyan ekkor csináltam akt fotót magamról azt az akkori barátomnak küldtem el, mert akkor nyáron 5 hetet voltam külföldön és így akartam picit kedveskedni neki. Teljesen meztelen képet nem mertem csinálni mert interneten mindennek nyoma marad ugye. Persze azok a képek sincsenek már meg. Akkori barátom törölte őket mert ő nem bízott senkiben otthon még rejtve sem merte tárolni őket. Meg persze én is töröltem a képeket.


20 éves koromban az akkori barátom fotós volt és ő tett nekem ajánlatot, eleinte portfóliókat csináltunk amibe ruhába voltam meg a sport dresszeimbe. De akkor én elcsakliztam a régebbi fényképezőjét és sunyiba csináltam magamról meztelen fotókat az öltözőmben, amit aznap este meglepetésként fogadta amikor megkértem nézzen rá a fényképezőjére. Persze kaptam tőle ajánlatot mi lenne ha akt fotókat csinálna rólam, teljes meztelen fotókat tudatosan nem akart, de arra azért nemet mondtam, persze ő sem erőltette :D Azok a képek is törölve lettek már, mert megkértem hogy törölje őket :D

2016. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

16 évesen :D

18/L

2016. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

19evesen :D

20/N

2016. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!