Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm elvei mindig megakadályozzák a s. exben? Hogyan lehetne a helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés

Sokat beszélünk erről a témáról és mindig oda jukadunk ki, hogy mind a ketten akarjuk a dolgot, de vhogy az ő elvei mindig meggátolják. Nem akarja feladni az elveit, de azt is szeretné ha megtörténne a dolog, NAGYON is szeretné. (még sz.űz, 17 éves, én 18 nem sz.űz)

Hogyan kezeljük ezt a dolgot? Vagy beszéljük meg, hogyha nem történik semmi akkor semmi értelme, mert már nagyon akarjuk? Vagy csak egyszerűen fél? De akkor minek mondja, hogy nagyon akar engem?



2016. ápr. 24. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elvei fontosabbak neki, mint a kapcsolatotok. Szerintem egyértelmű, hogy mit kell tennetek.
2016. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De totál szerelmes belém, látzsik is rajta, a barátnőit is ismerem, ők is ezt mondják, folyton csal omladozik.
2016. ápr. 24. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Omladozik? Mi ő? Épület? És milyen elvek? Házasság előtt nincs szex vagy mi? Igaza van az elsőnek: Ha annyira szerelmes és akarja is akkor az elveit félretenné vagy feladná!
2016. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem áll készen rá. Van az úgy. Majd kimutatja, ha az lesz. Nem mindenki terpeszt már 14 évesen. Valaki csak 20 évesen lesz elég érett rá.
2016. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pusztán csak olyan elv, hogy amíg nem lesz 18 addig nem akar senkivel lefeküdni, de nem tudom, hogy ez miért van nála. Nekem is ez a véleményem, ha annyira szeret, akkor miért nem tudja feladni az elveit? Jó, tudom, nem mindegy, hogy kinek adja oda szüzességét, de ha NAGYON szeret, annyira amennyire mondja, akkor megtenné, szerintem.
2016. ápr. 24. 15:32
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha nem áll készen rá, akkor legalább ne mondaná azt, hogy le akar velem feküdni meg minden.
2016. ápr. 24. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire türelmetlen vagy, akkor inkább keress valaki mást, aki hamar lefekszik veled. Mióta jártok? Ilyen fiatal szűz lánynál nem ritka, ha 1 évig váratja a pasit.
2016. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát..de..ez max egy év. Vagy még annyi se. Nem bírsz ennyit várni? Nem akarok kecseg lenni, de szereted te egyáltalán? Mert az addig oké, hogy egy normális kapcsolat része a szex, de az hogy egy szűz lánynál te a szerelem mértékét úgy határozod meg hogy milyen gyorsan rakja szét a lábát, az nagyon gáz. Egy nem szűznél is, de azért remélem érthető, hogy mit akarok. Nem csak neki kell szeretnie téged. A szexen kívül meg kompromisszumok is kellenek egy kapcsolatba, nem hiszem el, hogy nem találnátok valamilyen köztes megoldást ami mindkettőtöknek megfelel.
2016. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!