Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt más is aki alergiás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is aki alergiás az óvszerra?

Figyelt kérdés
Amikor óvszerba kell szeretkeznem utána viszketek, próbáltam már szinte az összes fajtát ès mindegyiknèl ez volt :/ Valami más megoldás vèdekezèsre? Párom nem fog fogamzásgátlót szedni + ènse engednèm neki, ha netalántán becsúszik a baba az se baj mert megvan hozzá minden! 20/F

2016. máj. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már nem latex alapút? Pl lifestyles skyn-t? mert latex allergiánál hiába próbálgatsz más márkákat ha mind latexből készült :) 26/F
2016. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 évesen hogy lenne már meg mindened? Ha még a gumit sem bírod, el tudom képzelni mennyire...
2016. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"óvszerra"


Jah, megvan minden.

2016. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Már azt is bróbáltam ès ugyan az a helyzet :(


2. Igen megvan minden, anyagi háttèr, munkahely, elèg jól keresek, nincs panaszom!! Jah ès 20 èvesen már fèrj vagyok! Szóval simán bevállalnám a babát :)

2016. máj. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!