Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék szexelni a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szexelni a barátommal, de nagyon félek, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És tök wágyom rá meg minden, de vhogy félek, h rosszat fog rólam gondolni, h kicsik a melleim vagy ilyesmi:(
2008. szept. 26. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret és kíván nem fogja érdekelni mekkorák a melleid. Minden úgy fog neki tetszeni ahogy van. De mindenképp csak akkor tedd meg ha te is akarod. És semmiért ne szégyelld magad előtte, el kell hogy fogadjon :)
2008. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha még az ilyen jellegű szorongásoknál tartasz, azt jelenti, hogy még lelkileg-érzelmileg, intimitás terén tovább kell mélyítani a kapcsolatot, és még nem állsz készen a szexre. (Az se mindegy, hogy hány éves vagy, és ez lenne-e az első?)

És praktikus a fokozatosság: először csak petting, csókolózás, ide-oda csúszó kezek, puszi ide-oda, felfedezni egymást - és akkor látod majd, mennyire tetszel neki. :)


De tényleg, vezessük már be, hogy szexuális tartalmú kérdéseknél fel kelljen tüntetni a kort - most is mást válaszolnék, ha a Kérdező 13, vagy ha 18 éves.

2008. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanmár, akkor ne szexelj, ha félsz. Ezt akkor csináljátok, ah biztosak vagytok egymásban, addig menjetek vissza a játszótérre.
2008. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"De tényleg, vezessük már be, hogy szexuális tartalmú kérdéseknél fel kelljen tüntetni a kort - most is mást válaszolnék, ha a Kérdező 13, vagy ha 18 éves"


Teljesen igazat adok! Én is szívesebben válaszolnék (ilyen kérdésekre) ha tudnám a kérdező korát. Nem mindegy, hogy egy 13 vagy egy 18 éves kérdez, de ez ilyen helyeken nem igazán megoldható.


"Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


Tini koromban még nem is álmodhattam a NET-ről, de így 40 felett vissza gondolva biztos, hogy nem a "Vissza" gombot nyomtam volna meg hanem a "Belépés" gombot! Ez van. Örüljünk a technika csodájának!

2008. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha szeret, nem ezzel fog foglalkozni, mint azt már előttem is írták. Ha szeret, elfogad. Engem is sokáig aggasztott ez a dolog (nem vagyok kövér, de van mit fogni rajtam), aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges, sőt, mindegyik barátom imádta (és a mostani is), hogy nem vagyok csontsovány...


„Ugyanmár, akkor ne szexelj, ha félsz. Ezt akkor csináljátok, ha biztosak vagytok egymásban, addig menjetek vissza a játszótérre.” Ezzel viszont csak félig értek egyet... Azzal igen, hogy ha félsz, akkor még tényleg nem vagy biztos a dologban, lelkileg nem vagy még felkészülve rá. Viszont a második fele... Miből gondolja a kedves hozzászóló, hogy a kérdező fiatal? Mert fél? Csupán ebből? Csak hogy a saját példámat hozzam fel, most én is hasonló helyzetben vagyok (új kapcsolat, 2 hónapja vagyunk együtt), holott 20 éves múltam, és nem is az első... Szerintem ebből nem lenne szabad következtetni, és ha mégis fiatal a kérdező, bunkón beszólni akkor sem kellene...

2008. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már bocs, de a pettinget azért találták fel többek közt, hogy ott a gátlásaidat le tudd vetni a partnered előtt, s hogy kitapogassátok, igazán bejöttök-e egymásnak testileg is, el tudjátok-e fogadni egymást, stb.

Pettingelni szoktatok?? Mert ha már látott meztelenül és nem sötétben, akkor nincs okod ilyesmiktől félni, hisz valszeg otthagyott volna már, ha csúnyának vagy kevésbé kívánatosnak gondolna.

Nekem is kicsit a melleim(16évesen 70/B), de találok magamon olyan adottságokat, amik ezt kiegyensúlyozzák, és így nem is agyalok olyanon szex alatt, hogy most ur isten lehet h alulról kisebbnek tűnnek a melleim vagy ilyenek, mert a 20éves barátom így az 5hónap alatt már elhagyott volna, ha ez zavarná. De tetszik neki! :):P szal fel a fejjel, pettingeljetek többet, és akkor nem lesznek gátlásaid.

2008. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!