Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet az análszexre?

Figyelt kérdés
mondtam már neki h kíváncsi lennék h milyen de nem nagyon tetszett neki az ötlet:S nincs valami megoldás?
2008. szept. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Véleményem szerint a férfiak 90 százaléka vonzódik az anális szexhez. Rávenni sehogy sem tudod, ha nem akarja, ez van. Meg kell értened, próbáld ki magadon, hogy valamit a hátsódba dugsz, majd meglátod, nem is annyira jóó. Figyelj, max mond neki párszor, de ne állandóan, mert akkor még inkább nem akarja.
2008. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk fordítva van a helyzet.:( Felvetettem a barátomnak, hogy mi lenne ha... Tetszett neki az ötlet, meg érdekli is, de azt monda ez még neki nagyon idegen. Mondtam neki, hogy alaposan körbejártam a témát (sok előjáték, lazaság, sikosító, fokozatosság), tehát gond nem lehet. Azonban én úgy láttam egy kicsit fél tőle. Lehet fél, hogy fájdalmat okoz nekem...Remélem idővel változik a véleménye.
2008. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

1. válaszoló!

Van akinek jó van akinek nem jó. Ne általánosítsunk ha lehet. :) Én speciel kedvelem.


Rengeteg türelemmel esetleg rá lehet vezetni.

Az ánusz idegvégződésekben rendkívül gazdag. Több idegvégződés van azon a területen mint a hüvelyben (nem én találtam ki hanem a biológusok). Először azt próbáld meg, hogy előjáték közben a nedves (vagy síkosítóval bekent) ujjaddal ott simogatod. Ha ezt nem utasítja el (valszeg el fogja) akkor már nem kizárt, hogy idővel az erőteljesebb izgatást is elfogadja. Ha igen, akkor érdemes előhozakodni megint az ötlettel. :)

DE!

ha nem szeretné (mert fél, mert zavarba jön, mert neki ez nem tetszik), akkor törődj bele, hogy ő nem akarja. Ne eröltesd és ne úgy éld meg, hogy valamit nem lehet ami kurva jó. Ugyanis csak akkor jó ha mindkét fél akarja. Ha nem akkor megette a fene az egészet és a kapcsolat is rámehet egy ilyesfajta erőszakra. (másfélére is de a szexuális erőszak szerintem főbenjáró bűn!)

2008. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 30 éves nő vagyok,az én párom is elfogadta,hogy én nem akarom.Ezt én nagyon tisztelem benne.Az jól esik,és erösíti az izgalmat,hogy ott simogatja,és max az ujja végét bedugja.Több nem esne jól.Próbáljatok ki ilyen kompromisszumos megoldást.De ne várj azonnali beleegyezést,mi már 8 éve vagyunk együtt,és pár éve csináljuk ezt.Tehát türelem.
2008. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Beöntés meg semmi? Szép a szerelem...
2008. szept. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leitatni. :)
2009. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!