Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb nőnél elég egy nedves ujj ki-be húzogatása 1x-2x és már simán becsusszan a pénisz, de nálam nem?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 4 hónapja vesztettem el. Lehet ez az oka? Mennyi idő után lesz nekem is olyan? Vagy az kiknél fordul elő?
2008. szept. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez az ok :) nem tudom milyen kapcsolatban élsz, ha egyáltalán kapcsolatban élsz, mert ez nem derült ki konkrétan:D ha tartós kapcsolatban vagy, ez idővel, sok "gyakorlással" és jósok játékkal orvosolható normális esetben ^^ de sztem ez egyénenként is változik.. ha nem megy később sem jobban, sikosítók megkönnyíthetik...de én az alapos, akár rövidebb előjátékban hiszek:P nekem beválik mindig ^^
2008. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kapcsolatban vagyok igen és nyáron mondhatjuk h rendszeres volt. Csak amióta suli van azóta van az h csak hétvégén meg hogyha sikerül átmenni vmelyikőnkhöz...
2008. szept. 26. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy a legtöbb nőnél elég egy nedves új, honnan szedted? Szerintem ez nem igaz. Néha még én is "érzem", mikor behatol a párom. Nem fáj, csak olyan fura. :) Idővel majd jobb lesz. Sok sikert.
2008. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok a barátommal :) nyáron szinte minden második nap együtt voltunk, de suliidőben csak hétvégenként... péntek, szombat... igaz osztálytársak vagyunk, szal látjuk egymást eleget:D dehát igen... ilyenekre csak a hétvégén jut idő

még mindig a jó, alapos, élvezetes előjátékot javasolom :) az a legtermészetesebb" és legélvezetesebb:D

ha ez nem okés, plusz egy kis játszadozás, pl a durex sikosítók egész testre mehetnek, nem ragadnak

kellemes időtöltést

2008. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem...de nem fájdalmas, csak mondhatni nem észrevétlen:D ez teljesen okés
2008. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én megvagyok áldva nedvességgel, de énis érzem, nem fáj, csak érzem. de 2 mozdulat után már teljesen jó. ezígy teljesen oké sztem.

azis lehet h rögtön nemvagy elég tág, de én úgyettem észre h ezt még szeretik is a pasik, ha kicsit szűkebb odabenn. persze csakha neked nem kellemetlen, akkor örülhetsz neki:)

2008. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki más.
2008. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, sztem ahhoz, h könnyen benedvesedjen vki, kívánni kell hozzá a másikat, rá kell hangolódni a dologra...

na most ez azért nem olyan könnyű, bár fura, ha ti is csak hetente taliztok 'úgy', akkor nem értem miért nem nedvesedsz be pillanatok alatt.. én egy hét után úgy ki vagyok már éhezve, hogy a barátom beteszi 2ujját, rá fél percre meg már beférne neki 4is...:$

és nekem sose 'fura'érzés,mikor a péniszét berakja, mert olyankorra már majd megveszek érte:P

2008. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!